پلاستیک بیمارستانی چیست ؟ – کارایی و موارد مصرف کیسه بیمارستانی

اگر اطلاعاتی در مورد پلاستیک های بیمارستانی ندارید و به دنبال پلاستیکی مخصوص بخش های مختلف بیمارستان هستید، شما را دعوت به دنبال کردن ادامه ی این پست می کنم. در این پست سعی بر این داریم به بررسی تعریف پلاستیک بیمارستانی بپردازیم وتفاوت های آن نسبت به دیگر کیسه های پلاستیکی را توضیح دهیم. به تمام کیسه های تولیدی که از مواد پایه پلمیری تولید می شوند کیسه پلاستیکی می گویند. این نوع کیسه ها بسیار کاربردی و پرمصرف هستند همچنین برخی از پلاستیک های تولیدی مخصوص بیمارستان ها تولید و عرضه می‌شوند که اغلب با فرمولاسیون های مختلفی به تولید می‌رسند. به این دست کیسه ها، کیسه‌ی اتوکلاو نیز می گویند. البته این نوع کیسه تنها کیسه مصرفی بیمارستان ها نمی باشد، در بخش های مختلف بیمارستان از کیسه هایی همچو کیسه نایلونی بزرگ و کیسه زباله مصرف می شوند که از نظر کیفیت و اهمیت نسبت به کیسه اتوکلاو کمتر هستند.

کیسه های بیمارستانی معمولا متناسب با نیاز بیمارستان تولید می شود زیرا در بیمارستان ها به دلیل تفاوت در دستگاه الات و نحوی امحا سازی حتما باید سفارش کیسه مورد نظر با جزئیات متناسب با نیاز مشتری تولید گردد تا از بروز حوادث احتمالی برای اپراتور دستگاه جلوگیری به عمل آید.

برندپلاست، تولیدکننده انواع کیسه های پلاستیکی برای ثبت سفارش تولید و مشاوره در خصوص محصول مورد نیاز خود با کارشناسان ما در تماس باشید.

واتس آپ : ۰۹۳۳۱۲۰۲۰۷۲   -   تلفن ویژه : ۰۲۱۷۱۴۰۰۹۹۷

لیست محصولات پلاستیک بیمارستانی

  1. کیسه اتوکلاو (کیسه امحا مخصوص پسماند بیمارستانی)
  2. کیسه زباله بند دار (مخصوص بخش های مختلف بیمارستان)
  3. کیسه نایلونی بزرگ (مخصوص جمع آوری البسه بیمار)
  4. کیسه زباله بیمارستانی (مخصوص بخش های مختلف بیمارستان)
  5. کیسه لاندری (مناسب ادارات و اماکن مختلف عمومی)
پلاستیک بیمارستانی

نوع دیگری از کیسه های بیمارستانی وجود دارد که توسط کارخانه سلفون وحید به تولید نمی رسند. این کیسه ها اغلب برای بخش ها و پوشش کارکنان استفاده می شود. مانند سرپوش موی سر، کیسه کاور کفش، گان یا لباس یک بار مصرف بیمارستانی. بهترین ها همیشه دارای خاص ترین ویژگی ها و مناسب ترین برای بیمارستان ها می باشند. زباله های بیمارستانی شامل سرسوزن ها و سرنگ های تزریقی و پانسمان عفونی و مواد خطرناک می باشند. بنابراین ضروری است بهترین نوع پلاستیک و با کیفیت ترین آن استفاده شود. همچنین کیسه های مصرفی در بیمارستان ها دارای شفافیت و زنگ بندی متناسب با بخش مورد مصرف آن می باشد. پسماند های بیمارستانی به دلیل خطرات زیست محیطی و امکان انتقال به فرد دگیری بسیار بالا می باشد. چندین اجزای پلاستیک بیمارستانی باید از کیفیت مناسبی برخوردار باشد. این اجزا مهم عبارتند از : دوخت کیسه برای جلوگیری از نشت پسماند، ضخامت کیسه برای جلوگیری از سوارخ شدن توسط اجسام تیز بیمارستانی، کشسانی کیسه هنگام اننقال و جابجایی کیسه به نقطه ای دیگر.

کارخانه سلفون وحید پیشرو در زمینه تولید انواع کیسه های نسوز و اتوکلاو بیمارستانی ،کیسه استریل بذر گیاهان ،سلفون های ۳ لایه تا عرض ۱۰۰ سانت ، نایلون ۳ لایه تا عرض ۱۵۰ سانت ، انواع کیسه های Grow Bags با بیش از ۴۰ سال حسن سابقه .

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این محصولات با ما در ارتباط باشید .

هرگونه کپی برداری از این اثر مورد رضایت نشر دهنده نمی باشد و شرعا و قانونا غیر مجاز می باشد .

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.