کیسه زباله خانگی – بررسی تفاوت ها و قابلیت های آن نسبت به دیگر کیسه ها

امروزه مصرف خانواده کیسه های زباله افزایش یافته است. به همین علت تنوع محصولی در کیسه زباله دارای مدل های مختلفی متناسب با صنعت مورد مصرف آن تولید شده است. برای زباله هایی که در خانه تولید می شود، بهتر است از دو کیسه مجزا به منظور تفکیک زباله های تر و خشک استفاده نمود. برای زباله‌ های خشک و همچنین زباله‌ های با وزن کم می توان کیسه زباله‌ های نازک و با ضخامت کم را مورد استفاده قرار داد. زباله ‌های تر و همچنین زباله ‌هایی که وزن بالاتری دارند بهتر است در کیسه زباله‌ های ضخیم قرار بگیرند. علت این کار هم همان طور که متوجه شدید به دلیل مقاومت کیسه در برابر پارگی و کشسانی است. افزودنی‌ست که در بخش کیسه های خانگی تولید شده توسط کارخانه جات مختلف، تنوعی از نظر کیفیت و کارایی بسیار زیاد می باشد. همچنین با پیشرفت عمل نوعی ث کمک های فراوانی به محیط زیست می کند. از سوی دیگر کیسه زباله خانگی زیست تخریب پذیر نسبت به دیگر کیسه های زباله از قیمت کیسه زباله خانگی توسط برخی از کارخانه جات مورد تولید قرار گرفته است که خاصیت تجدید پذیر دارند. که این امر باعت بسیار بالایی برخوردار است.

برندپلاست ، پیشرو در تولید کیسه های بیمارستانی

ثبت سفارش تولید انواع کیسه های اتوکلاو ، هیدروکلاو ، شیمیایی ، کیسه بذر قارچ (Grow Bag) با سابقه بیش از ۵۰ سال. 

واتس آپ : ۰۹۳۳۱۲۰۲۰۷۲   -   تلفن ویژه : ۰۲۱۷۱۴۰۰۹۹۷

تفاوت ها و قابلیت های کیسه زباله خانگی :

  • مناسب برای مصارف خانگی و اداری و مراسمات رسمی.
  • دارای تنوع رنگی فراون متناسب با نیاز مشتری.
  • امکان سفارش کیسه متناسب با نیاز مشتری.
  • دارای سایزهای متنوع و تولید با سایزهای متناسب با نیاز مشتری.
  • بدون بو بودن و مقاومت کششی بسیار مناسب.
  • امکان چاپ مورد نظر خریدار بر روی کیسه.
  • این نوع کیسه ها بغل دوز می باشد.
  • دارا بودن جنس نرم که باعث راحتی در گره زدن کیسه زباله خانگی می شود.
کیسه زباله خانگی

استفاده از کیسه زباله خانگی در ایران آن چنان که باید و شاید مرسوم نیست و اکثر خانواده های ایرانی از کیسه هایی که برای خرید میوه بوده استفاده می کنند. که معمولا استفاده از این نوع کیسه ها باعث ایجاد مشکلات فراوانی می شود. از جمله این مشکلات می توان یه این موارد اشاره نمود که : این کیسه ها به علت ضخامت پایین و کیفیت جنس پایین کیسه، و به دلیل وجود پسماند تیر درون کیسه باعث می شود هنگام انتقال توسط کارگران شهرداری دچار پارگی شود. البته با قرار گرفتن سطل های زباله بر سر هر معبر و خیابان درصد امکان اینجاد همچین مشکلاتی را به شدت کاهش داده است. اما در برخی از مناطق تهران و شهرستان ها وجود این سطل های زباله نبوده که باعث دردسرهای فراوان برای کارکنان زحمت کش شهرداری می‌گردد. در اکثر کشورهای روز دنیا به خصوص اروپا به تکفیک و نوع کیسه بسیار اهمیت داده می شود. علت این  کار این است که فرایند تکفیک زباله با سرعت بیشتری انجام گیرد. به همین علت مصرف کیسه زباله مخصوص خانه و ادارات در اروپا بسیار بالا می باشد. اگر شما تامین کننده کیسه زباله هستید، ما به شما کیسه زباله فله را پیشنهاد می کنیم.

کارخانه سلفون وحید پیشرو در زمینه تولید انواع کیسه های نسوز و اتوکلاو بیمارستانی ،کیسه استریل بذر گیاهان ،سلفون های ۳ لایه تا عرض ۱۰۰ سانت ، نایلون ۳ لایه تا عرض ۱۵۰ سانت ، انواع کیسه های Grow Bags با بیش از ۴۰ سال حسن سابقه .

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این محصولات با ما در ارتباط باشید .

هرگونه کپی برداری از این اثر مورد رضایت نشر دهنده نمی باشد و شرعا و قانونا غیر مجاز می باشد .

‫۰/۵ (۰ امتیاز )

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.