نوار خطر – تولید ، فروش و پخش انواع کیسه و نوار های سازمانی

یکی از تولیدات جدید کارخانه سلفون وحید رول‌های نوار خطر (نوار هشدار) می باشد. این رول‌ها بیشتر در مراکز امداد رسانی و مراکز خدمات رسانی مورد مصرف قرار می گیرد و اغلب از مواد پایه LDPE تولید می گردنند. نکته قابل توجه در تولید این نوع کیسه امکان چاپ طرح های متنوع بر روی آن متناسب با نیاز مشتری است. این نوارهای هشدار از جنس پلی اتیلن یا پی وی سی تولید می شود و هر چه کیفیت تولید این نوارها بالاتر باشد مانده گاری بالاتری خواهد داشت و این عمل بر روی قیمت نوار هشدار تاثیرگذار خواهد بود. در ضمن اگر این نوارها در برابر حرارت مستقیم قرار نگیرد می تواند تا ۳۰ سال هم ماندگار باشد. این نوارها خاصیت کششی خوبی دارند و مقاوم هستند. حتی در برابر اتفاقات فیزیکی مانند تابش آفتاب و باران و باد هم می تواند ایستایی بالایی داشته باشد.

برندپلاست ، پیشرو در تولید کیسه های بیمارستانی

ثبت سفارش تولید انواع کیسه های اتوکلاو ، هیدروکلاو ، شیمیایی ، کیسه بذر قارچ (Grow Bag) با سابقه بیش از ۵۰ سال. 

واتس آپ : ۰۹۳۳۱۲۰۲۰۷۲   -   تلفن ویژه : ۰۲۱۷۱۴۰۰۹۹۷

رنگ بندی نوار خطر و تفاوت در کاربرد آن

  • نوار هشدار زرد رنگ در مشاغل عمرانی و صنعتی برای جداسازی حریم خاصی مانند پرتگاه ها، خطر افتادن مصالح و… مورده استفاده قرار می گیرد.
  • نوار هشدار خطر قرمز بیشتر در مواردی که امداد رسانی احتیاج دارد مانند آتش نشانی مورده استفاده قرار می گیرد.
  • نوار هشدار آبی هم برای آب و فاضلاب مورده استفاده قرار می گیرد.
  • نوار هشدار رنگ نارنجی برای اعلام هشدارهای ترافیکی و شهری مورد استفاده قرار می گیرد.
  • نوار هشدار سبز و سفید برای کمک های اولیه به کار می رود.
  • نوار هشدار سفید و مشکی برای علامت زدن و راهنمایی افراد در راهروها استفاده می شود.

امکان استفاده از این نوع نوار ها در مراکز های دیگر خدماتی عمومی و غیرعمومی وجود دارد که می توان آن ها را به این موارد افزود.

نوار خطر

نوارهای هشدار که برای جلوگیری از حادثه و اطلاع در مورد یک زمینه یا حادثه ای مورد استفاده می‌گردد و همچنین این محصول نسبت به دیگر کیسه‌های مصرفی نیاز به نگهداری خاصی ندارد. این محصول به  دلیل حساسیت خاصی از نظر طراحی و کیفیت جنسی ندارد معمولا با درجه سه تولید و مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع نوارها برای فضای سبز پارک، نوارهایی که خطر برق گرفتگی را اعلام می کنند، نوار صحنه جرم، نوارهای آتش نشانی و یا نوارهای هشدار که روی آن خطر چاپ شده است مرتبط می‌باشد. اگر نیاز به یک جنس با کیفیت با طرحی خاص تر دارید می توانید با ما تماس بگیرد تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

کارخانه سلفون وحید پیشرو در زمینه تولید انواع کیسه های نسوز و اتوکلاو بیمارستانی ،کیسه استریل بذر گیاهان ،سلفون های ۳ لایه تا عرض ۱۰۰ سانت ، نایلون ۳ لایه تا عرض ۱۵۰ سانت ، انواع کیسه های Grow Bags با بیش از ۴۰ سال حسن سابقه .

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این محصولات با ما در ارتباط باشید .

هرگونه کپی برداری از این اثر مورد رضایت نشر دهنده نمی باشد و شرعا و قانونا غیر مجاز می باشد .

‫۰/۵ (۰ امتیاز )

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.