کیسه زباله فله – بررسی کیفیت کیسه درجه ۱ و درجه ۲

در این مطلب سعی بر این داریم تا بهترین نوع کیسه زباله فله با در نظر گرفتن طریقه مصرف، نسبت ضخامت، هزینه سر بار و کیفیت کیسه صحبت نماییم. کیسه زباله نقش مهمی در زندگی روزمره جوامع مختلف دارد. از آن جایی که کیسه های زباله مختص به جمع آوری زباله و مشتقات آن است و با مواد غذایی در ارتباط نیست، به همین دلیل نسبت به دیگر کیسه ها کیفیت تولید آن اهمیت بالایی ندارد همچنین بیشتر تولید کنندگان برای کاهش هزینه تولید این محصول از مواد اولیه های درجه ۲ یا ۳ استفاده می کنند، به همین علت خریداران کیسه زباله می توانند به راحتی کیسه مورد استفاده خود را انتخاب کنند. در کیسه های زباله یک تفاوت آشکاری که وجود دارد، آن هم در رنگ کیسه است. کیسه زباله درجه ۱ رنگ با کیفیت تری نسبت به کیسه زباله درجه ۲ دارد. معمولا رنگ ها در کیسه زباله درجه ۲ روشن تر هستند.

برندپلاست، تولیدکننده انواع کیسه های پلاستیکی برای ثبت سفارش تولید و مشاوره در خصوص محصول مورد نیاز خود با کارشناسان ما در تماس باشید.

واتس آپ : ۰۹۳۳۱۲۰۲۰۷۲   -   تلفن ویژه : ۰۲۱۷۱۴۰۰۹۹۷

تفاوت کیسه زباله فله درجه ۱ و ۲

  • بوی کیسه درجه ۲ نسبت به درجه ۱ بیشتر است.
  • کیسه زباله درجه ۲ مقاومت کششی کمتری نسبت به کیسه درجه ۱ دارد.
  • بر روی کیسه زباله درجه ۲ رگه های سیاه رنگی وجود دارد.
  • کیسه زباله درجه ۱ قیمت بالاتری نسبت به کیسه درجه ۲ دارد.
  • کشسانی کیسه زباله درجه ۱ بیشتر از کیسه زباله درجه ۲ می باشد.
  • کیسه زباله درجه ۱ دارای ضخامت های متنوعی است ولی کیسه زباله درجه ۲ امکان تغییر ضخامت وجود ندارد.
  • تعداد برگ در کیلو کیسه زباله درجه ۱ بیشتر از درجه ۲ است.
  • در کیسه زباله درجه ۲ رنگ روشن تر از کیسه زباله درجه ۱ است.
کیسه زباله فله - بررسی کیفیت کیسه درجه 1 و درجه 2

قیمت کیسه زباله فله درجه دو در بین تولید کنندگان مختلف براساس پارامترهای مختلفی تعیین و تولید می‌شود. اکثر مواقع قیمت بالای کیسه زباله می توان به دلیل کیفیت مواد، شرکت سازنده و نحوه بسته بندی آن اشاره ارتباط داشته باشد. در هر صورت کیسه زباله فله درجه ۲ قیمت قابل قبول تری نسبت به کیسه درجه ۱ دارد. در جهان امروزی، اکثر کشورهای پیشرفته از کیسه زباله درجه دو برای مصارف روزمره خود استفاده می کنند زیرا مواد تشکیل دهنده آن از پلاستیک های بازیافتی بوده و کمک شایانی در پاکسازی محیط زیست از آلودگی های پلاستیکی به همراه دارد.

کارخانه سلفون وحید پیشرو در زمینه تولید انواع کیسه های نسوز و اتوکلاو بیمارستانی ،کیسه استریل بذر گیاهان ،سلفون های ۳ لایه تا عرض ۱۰۰ سانت ، نایلون ۳ لایه تا عرض ۱۵۰ سانت ، انواع کیسه های Grow Bags با بیش از ۴۰ سال حسن سابقه .

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این محصولات با ما در ارتباط باشید .

هرگونه کپی برداری از این اثر مورد رضایت نشر دهنده نمی باشد و شرعا و قانونا غیر مجاز می باشد .

‫۰/۵ (۰ امتیاز )

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.