گره پلاستیک اتوکلاو – چگونه یک کیسه خطرناک زیستی را بدرستی گره بزنیم؟

یکی از بخش های مهم کیسه اتوکلاو نحوی صحیح گره زدن کیسه است که شما باید بدانید که چگونه یک کیسه خطرناک زیستی را پس از پر شدن به درستی ببندید. داشتن کیسه ای که به درستی مهر و موم شده باشد یکی از الزامات نظارتی برای بسته بندی زباله های پزشکی شما برای حمل و نقل است. باور کنید یا نه، یک راه درست و یک راه اشتباه برای گره پلاستیک اتوکلاو پس از پر شدن وجود دارد. راه درست به این معنی است که اگر کیسه شما وارونه شود، احتمال نشتی کمتری خواهد داشت و راه اشتباه به این معنی که با جابجایی کیسه احتمال ۹۰% در نشتی کیسه و اینجاد آلودگی و حتی صدمه به اپراتور وجود دارد.

ما تست های فراوانی در رابطه با گره زدن کیسه امحا مورد بررسی قرار دادیم که در آخر به ۲ نوع گره پلاستیک اتوکلاو که از نظر ایمنی و نشتی نسبت به دیگر گره ها بهتر بودند را در این پست به شما پیشنهاد می کنیم. نام این ۲ نوع گره: گره یقه غازی و گره دستی می باشد. در تصاویر زیر نحوی گره زدن کیسه را مشاهده می کنید. توجه داشته باشد گره کیسه باید متناسب با نوع کاربرد آن صورت پذیرد و به صورت عموم نمی تونا از یک گره خاص برای بسته بندی محتوای درون کیسه استفاده کرد.

برندپلاست ، پیشرو در تولید کیسه های بیمارستانی

ثبت سفارش تولید انواع کیسه های اتوکلاو ، هیدروکلاو ، شیمیایی ، کیسه بذر قارچ (Grow Bag) با سابقه بیش از ۵۰ سال. 

واتس آپ : ۰۹۳۳۱۲۰۲۰۷۲   -   تلفن ویژه : ۰۲۱۷۱۴۰۰۹۹۷

گره یقه غازی

_
گره پلاستیک اتوکلاو
گره پلاستیک اتوکلاو
گره پلاستیک اتوکلاو

گره دستی

_
گره پلاستیک اتوکلاو
گره پلاستیک اتوکلاو
گره پلاستیک اتوکلاو

نامناسب ترین گره پلاستیک اتوکلاو :

حتما توجه داشته باشید که گره در پلاستیک های اتوکلاو عوامل مهم و حیاتی محسوب می‌گردد که باید به صورت کاملا درست و بدون عیب انجام گیرد تا از انتشار بیماری و صدمه جلوگیری شود. به همین علت هیچ گاه از گره به صورت خرگوشی استفاده نکنید. این نوع گره جزء خطرناک ترین نوع مهر و موم کیسه‌ها محسوب می شود. زیرا در صورت وارونه کردن کیسه احتمال بیرون ریزی و نشتی بالا می رود. اگر شما در سازمان خود از کیسه های اتوکلاو استفاده می کنید، حتما این موضوع را به اپراتور خود اطلاع دهید تا از بروز مشکلات زیست محیطی و ایجاد خسارات جسمانی جلوگیری گردد.

گره پلاستیک اتوکلاو

در آخر به این موضوع هم باید اشاره نمود که حتما قبل از گرده زدن کیسه امحا از محتوای درون آن اطمینان کامل داشته باشید تا در هنگام انجام دادن گره پلاستیک اتوکلاو شیء تیز به شخص اپراتور آسیب وارد نکند. این موضوع باید در سطل های مخصوص امحاء هم مورد توجه قرار گیرد تا درصد وقوع حادثه برای کارکنان بیمارستان به حداقل برسد. تمام وسایل نوک تیز قبل از رفتن به درون کیسه زباله های پزشکی در یک جعبه قرمز مقاوم در برابر سوراخ قرار می گیرند. موارد ذیل عبارتند از سوزن، سرنگ، شیشه شکسته، چاقوی جراحی، لوله های باریک، اسلایدهای کشت، پلاستیک خشک شکسته. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد این محصول خاص می توانید با واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما به صورت کامل محصول مورد نیاز شما را پیشنهاد بدهند.

کارخانه سلفون وحید پیشرو در زمینه تولید انواع کیسه های نسوز و اتوکلاو بیمارستانی ،کیسه استریل بذر گیاهان ،سلفون های ۳ لایه تا عرض ۱۰۰ سانت ، نایلون ۳ لایه تا عرض ۱۵۰ سانت ، انواع کیسه های Grow Bags با بیش از ۴۰ سال حسن سابقه .

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این محصولات با ما در ارتباط باشید .

هرگونه کپی برداری از این اثر مورد رضایت نشر دهنده نمی باشد و شرعا و قانونا غیر مجاز می باشد .

‫۰/۵ (۰ امتیاز )

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.