کیسه اتوکلاو بزرگ ۱/۵ و ۲ متری – تولید ، فروش و پخش انواع کیسه بی خطر سازی

یکی از محصولات برای امحاء اقلام و پسماند بیمارستانی کیسه های اتوکلاو است، این نوع کیسه در بیشتر صنایع که محصولات آن ها نیاز به ضدعفونی است استفاده می شود. کارخانه سلفون وحید در ایران جزو اولین تولید کننده گان این کیسه به صورت تخصصی می باشد. در بازار ایران انواع مختلفی کیسه اتوکلاو عرضه می شود که اکثرا با نام کیسه اتوکلاو عرض که نسبت به قیمت واقعی کیسه اتوکلاو کمتر می باشد.! امروز مفتخریم که به اطلاع برسانیم که کارخانه سلفون وحید اولین تولید کننده کیسه اتوکلاو بزرگ در ایران می باشد. پس از سال ها فعالیت در زمینه تولید کیسه اتوکلاو و دیگر کیسه های مصرفی توانستیم کیسه های اتوکلاو بزرگ مختص سطل زباله بزرگ که اغلب از آن برای انتقال پسماند استفاده می شود تولید نماییم.

برندپلاست، تولیدکننده انواع کیسه های پلاستیکی برای ثبت سفارش تولید و مشاوره در خصوص محصول مورد نیاز خود با کارشناسان ما در تماس باشید.

واتس آپ : ۰۹۳۳۱۲۰۲۰۷۲   -   تلفن ویژه : ۰۲۱۷۱۴۰۰۹۹۷

سایز کیسه اتوکلاو بزرگ

کارخانه سلفون وحید این امکان را دارد تا کیسه اتوکلاو را متناسب با نیاز با درخواست مشتری و بازار تولید و عرضه نماید. لازم به ذکر است کیسه های اتوکلاو آزمایشگاهی و بیمارستانی تفاوت های عمده ای دارد. اغلب آزمایشگاه ها از کیسه اتوکلاو شفاف و سایز ۴۰*۶۰ استقاده می کنند اما بیمارستان ها متناسب با حجم دستگاه خود باید از کیسه با سایزهای متنوعی مصرف نمایند. پیشنهاد ما به بیمارستان ها و مراکزی  که از دستگاه اتوکلاو با ظرفیت بسیار بالا استفاده می کنند خردی کیسه اتوکلاو ۱/۵ و ۲ متری ما است. زیرا این کیسه به دلیل سایز بالایی که دارد می توانید آن را بدون هیچ استرسی درون سطل های زباله بزرگ خود کشیده و پسماند را دورن آن بریزید. این عمل باعث افزایش ۹۰ درصدی ایمنی اپراتور مسئول می شود. بدین ترتیب سایز کیسه اتوکلاو های بزرگ ما ۱/۵ متر و ۲ متر می باشد. برای کسب اطاعات بیشتر در مورد سایزهای کیسه اتوکلاو وبلاگ کیسه اتوکلاو مراجعه نمایید.

کیسه اتوکلاو بزرگ

در آخر باید گفت که کیسه اتوکلاو جز جدا نشدنی مراکز بیمارستانی محسوب می‌شود و نبود آن برای بهداشت محیط بسیاز خطرناک می‌بود. اگر شما جزو مصرف کنندگان کیسه های اتوکلاو ما هستید از کیفیت جنس تولیدی کارخانه سلفون وحید با خبر هستید. سایز این نوع کیسه از نظر ظاهر و کیفیت تفاوتی با دیگر سایز های این محصول ندارد. کیسه های تولیدی ما همواره دارای کیفیت و گارانتی می باشد. اگر نیاز به کیسه اتوکلاو دارید اما نمی دانید از چه نوع کیسه باید استفاده کنید می توانید با ما تماس بگرید تا همکاران ما شما را به صورت کامل راهنمایی کنند.

‫۰/۵ (۰ امتیاز )

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.