هر آنچه که باید درباره ی انواع سایز کیسه اتوکلاو بدانید.

کیسه نسوز یکی از پرکاربردترین انواع کیسه های تولیدی است که در اندازه های مختلف است و هر اندازه آن در قسمت خاص مصرف می شود. اغلب مصرف کیسه اتوکلاو در مراکزدرمانی مانند : بیمارستان، آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. سایز کیسه بی خطر سازی اندازه کیسه های بی خطر سازی را می توان به چهار قسمت تقسیم کرد: کوچک ، متوسط ​​، بزرگ ، بسیار بزرگ.

سایز کیسه های نسوز رابطه ی مستقیم با مخازن امحا سازی دارد. یکی از صنایعی که جز مهم ترین صعنت در مصرف کیسه نسوز می باشد صنعت بی خطر سازی است. حجم دستگاه های بی خطر سازی از هزار لیتر تا دو هزار لیتر و بالای دوهزار لیتر وجود دارد که عموما حجم دستگاه های اتوکلاو هزار لیتر است. بیمارستان هایی که از دستگاه امحا کننده هزار لیتری استفاده می کنن سایز کیسه های امحا سازی مصرفی آن ها باید اصولا از کیسه بی خطر سازی با دهانه ۸۰ سانت استفاده کنند.

کیسه های اتوکلاو بزرگ اغلب مورد مصرف بیمارستان ها می باشد و کیسه های نسوز سایز متوسط اغلب در آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد و در آخر کیسه های نسوز با سایز کوچک برای مراکز ضدعفونی تجهیرات بیمارستانی مورد استفاده قرار می باشد.

سایزهای کیسه اتوکلاو

برندپلاست ، پیشرو در تولید کیسه های بیمارستانی

ثبت سفارش تولید انواع کیسه های اتوکلاو ، هیدروکلاو ، شیمیایی ، کیسه بذر قارچ (Grow Bag) با سابقه بیش از ۵۰ سال. 

واتس آپ : ۰۹۳۳۱۲۰۲۰۷۲   -   تلفن ویژه : ۰۲۱۷۱۴۰۰۹۹۷

سایزهای کیسه اتوکلاو

سایز استاندراد کیسه اتوکلاو

  • معمولا سایز کیسه های امحا مصرفی که طرفدار زیادی بین مراکز درمانی دارد سایز ۸۰ در ۱۰۰ می باشد. زیرا مناسب ترین سایز کیسه های امحا می باشد که متناسب با پسماند های مراکز درمانی طراحی شده است.
  • سایز استاندارد کیسه بی خطر سازی مختص اجسام تیز همچون تیغ جراحی، سوزن و دیگر اجسام تیز بیمارستانی ۱۰ در ۱۵ می باشد.
  • سایز استاندارد کیسه های بی خطرسازی آزمایشگاهی ۲۵ در ۵۰ است که متناسب برای انواع آزمایش ها می باشد.
لیست سایز های دندانپزشکی

در صورتی که در انتخاب سایزهای کیسه امحا مناسب صنعت خود شک یا تردید دارید می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید تا بهرین سایز متناسب نیاز شما را راهنمایی نمایند.

کارخانه سلفون وحید پیشرو در زمینه تولید انواع کیسه های نسوز و اتوکلاو بیمارستانی ،کیسه استریل بذر گیاهان ،سلفون های ۳ لایه تا عرض ۱۰۰ سانت ، نایلون ۳ لایه تا عرض ۱۵۰ سانت ، انواع کیسه های Grow Bags با بیش از ۴۰ سال حسن سابقه .

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این محصولات با ما در ارتباط باشید .

هرگونه کپی برداری از این اثر مورد رضایت نشر دهنده نمی باشد و شرعا و قانونا غیر مجاز می باشد .

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *