تولید کننده کیسه زباله بند دار – کیسه زباله مخصوص بیمارستان ها – کیسه زباله درجه یک

دراین پست قصد داریم به معرفی کیسه زباله بند دار یا همان کیسه زباله بندی بپردازیم. کارخانه سلفون وحید بابیش از ۵۰ سال تجربه، تولید کننده کیسه زباله بند دار با بهترین کیفیت می باشد.

امروزه استفاده از کیسه زباله بند دار درتمامی مراکز، ارگانها و منازل امری ضروری می باشد. شاید درنگاه اول هرکیسه ای که توانایی نگهداری یک وسیله را داشته باشد به عنوان کیسه زباله تعریف گردد. ولی این تعریف برای کیسه های زباله امری اشتباه است. زحمت تمیز نمودن محیط که حاصل از نشت پسماند داخلی کیسه زباله می باشد به مراتب پر هزینه تر از انتخاب یک کیسه زباله مناسب می باشد.

فرض کنید مدیر یک شرکت یا بیمارستان هستید. در صورتیکه از کیسه زباله بند دار استفاده نکنید به جز اضافه کردن هزینه های سربار برای جمع آوری پسماند های مجموعه خود، مجبور هستید هزینه ی جداگانه ای را صرف تامین مواد شوینده اضافی و هزینه اتلاف زمان کارمندان را نیز تامین نمایید.

به همین علت استفاده نمودن از کیسه زباله بند دار از همه لحاظ بهتر می باشد.

کیسه زباله بند دار عادی

ایده ساخت کیسه زباله بند دار از کجا ایجاد شد ؟

تولید زباله و روش های دفع و نابودی آن مسئله ای است که همواره بشر با آن روبرو بوده است. یکی از مهم ترین مواردی که می بایست در شرکت ها و مراکز درمانی رعایت شود، عدم نشت پسماند به محیط اطراف می باشد. این موضوع به حدی جدی می باشد که در تمامی دنیا اعم از کشور عزیزمان، بخشی تحت عنوان “بهداشت محیط” در اکثر سازمان ها و مراکز درمانی، مسئول بررسی موارد بهداشتی و استاندارد کیسه زباله می باشد.

در شرکت هایی که تولید پسماند بالایی دارند برای آنکه پسماند جمع شده از داخل کیسه زباله سر ریز نشود. اپراتور های خدماتی مجبور هست که کیسه های زباله را تا نصف کمتر پر نمایند تا به راحتی بتوانند کیسه زباله ها را گره بزنند. این کار باعث می شود که مصرف کیسه زباله یک مرکز تقریبا به ۲ برابر حالت عادی برسد.

 برخی دیگر از مصرف کنندگان برای حل این مشکل از بست های پلاستیکی استفاده می کنند. که این بست ها خودشان نوعی هزینه سربار بر روی کیسه زباله می باشد که هزینه هر کیلو کیسه زباله را تا حدود ۵۰% اقزایش می دهد. برای رفع این مشکل طراحان صنعتی دستگاه کیسه زباله بند دار طراحی نمودند. این دستگاه به دلیل تکنولوژی بالا باعث شده است که بتوان از حجم حداکثری کیسه استفاده نمود و همچنین با دارا بودن بند در دهانه خود می تواند از انتشار آلودگی به محیط اطراف جلوگیری نماید.

مواردی که در انتخاب کیسه زباله بسیار حائز اهمیت می باشد به شرح ذیل می باشد :

 

کیفیت کیسه زباله بند دار:

کیفیت در کیسه زباله های بند دار شامل استحکام، عدم دارا بودن بوی نامطبوع و عدم چکه پذیری می باشد. کارخانه تولیدی سلفون وحید با استفاده از بروزترین دستگاه های تولید و دوخت پلاستیک ، کیفیت محصولات خود را تضمین می کند.

تعداد برگ در یک کیلو کیسه زباله بند دار :

اشتباه رایج در مصرف محصولات پلاستیکی استفاده از واحد کیلوگرم بدون در نظر گرفتن میزان مصرف آن می باشد. اهمیت فوق العاده مهم این پارامتر آنجایی محسوس است که یک مشتری به دنبال قیمت مناسب می گردد. اگر شما یک کیلوگرم کالا را در زمان دیرتری مصرف کنید آن کالا صرفه اقتصادی بیشتری دارد. تعداد برگ کیسه زباله بند دار به دلیل استفاده از تکنولوژی بالا، می تواند تقریبا تا ۳ برابر کیسه زباله های عادی بیشتر شود. این یعنی کاهش قیمت تا ۳ برابر.

حجم دپوی پایین تر کیسه زباله بند دار :

معمولا یکی از مشکلاتی که تولید کنندگان بزرگ زباله مثل مراکز درمانی و سازمان های بزرگ با آن دست و چنجه نرم می کنند. فضای زیادی است که کیسه زباله های آن در انبار اشغال می کند. کیسه زباله های بند دار به دلیل سبک بودن و بسته بندی به صورت رول، فضای اشغالی شما تا حدود ۴ برابر کمتر می نماید. این یعنی فضای بیشتر. به عبارتی اگر ماهیانه ۳ تن نایلون زباله عادی مورد مصرف باشد. با تهیه این کیسه زباله بند دار این مقدار به ۱ تن کاهش می یابد موارد مصرف این کیسه زباله مقاوم شامل : مراکز درمانی و بهداشتی، هتل ها و رستوران، منازل شخصی، ادارات و ….

قیمت کیسه زباله بند دار :

شاید در نگاه اول فکر کنید کیسه زباله های بند دار قیمت بالایی دارند ولی در اشتباه هستید.!؟ برای متوجه شدن این موضوع شما باید به نوع مصرف خود نگاه کنید. مصرف کیسه زباله به صورت برگ برگ می باشد نه کیلوگرم.! به عبارتی اگر شما ۱۰۰۰ کیلوگرم کیسه زباله را در یک ماه مصرف کنید. باید تقریبا ۳۵۰ کیلوگرم کیسه زباله بند دار برای مصرف یک ماه خود تهیه بفرمایید.

کارخانه سلفون وحید پیشرو در زمینه تولید انواع کیسه های نسوز و اتوکلاو بیمارستانی ،کیسه استریل بذر گیاهان ،سلفون های ۳ لایه تا عرض ۱۰۰ سانت ، نایلون ۳ لایه تا عرض ۱۵۰ سانت ، انواع کیسه های Grow Bags با بیش از ۴۰ سال حسن سابقه .

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این محصولات با ما در ارتباط باشید .

هرگونه کپی برداری از این اثر مورد رضایت نشر دهنده نمی باشد و شرعا و قانونا غیر مجاز می باشد .

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *