مقایسه انواع دوخت کیسه ته دوز و بغل دوز – فواید و کاربرد دوخت کیسه

یکی از پرمصرف ترین محصولات پلاستیکی کیسه زباله است. مهمترین خواص این محصول مقاومت و سختی در برابر پارگی و عدم نشت است. امروزه دوخت کیسه های تولیدی جزء اصلی کیسه محسوب می شود. زیرا به دلیل جلوگیری نشت پسماند از کیسه و همچنین جلوگیری از ایجاد آلودگی زیست محیطی کیفیت دوخت کیسه امری مهم است. انواع دوخت کیسه، تنوع فراوانی دارد. که ما به بخش از آن در این پست اشاره می کنیم.
درحال حاضر شرکت برندپلاست برای کیسه های خود دوخت های : تک دوخت، دو دوخت، دوخت پهن، دوخت ستاره ای، دوخت بغل دوز را نسبت به نیاز مشتری بر روی کیسه دوخت می نماید. انواع دوخت کیسه تولیدی برندپلاست موارد ذکر شده می باشد که با بهترین کیفیت برای مشتریان انجام می گیرد.

بیشتر از دوخت تک برای کیسه های استفاده می شود که درون آن اشیای سنگین و تیز ریخته نمی شود و معمولا جنس این نوع کیسه ها شفاف و نازک می باشد.

انواع دوخت کیسه ، مزایا و معایب دوخت تک :

 • بیشتر در کیسه های دسته رکابی دوخت می شود.
 • معمولا این دوخت روی محصولات شفاف انجام می شود.
 • دورن کیسه با این نوع دوخت معمولا لباس ، کفش، تجهیزات ورزشی ریخته می شود.
 • امکان پاره شدن دوخت کیسه وجود دارد.

از دوخت، دو دوخت بیشتر برای بسته بندی مواد غذایی به دلیل جلوی از نفوذ هوا و فشار استفاده می شود تا به محصول اسیبی پس از تولید وارد نشود. همچنین کیسه های تولیدی ما به طور پیش فرض دو دوخت، دوخت می شوند.

مزایا و معایب دو دوخت :

 • بیشتر برای بسته بندی محصولات فاسد پذیر استفاده می شود.
 • از این دوخت برای کیسه هایی که اجسام سنگین درون آن ریخته می شود مورد استفاده قرار میگیرد.
 • مقاوم در برابر نفوذ هوا و فشار.
 • مقاومت بالا در هنگام وارد کردن فشار و ضربه مستقیم به دوخت کیسه.
 • برای سلفون بسته بندی استفاده نمی شود به دلیل جنس خشک سلفون که دوخت دوم باعث پاره شدن کیسه می شود.

برندپلاست، تولیدکننده انواع کیسه های پلاستیکی برای ثبت سفارش تولید و مشاوره در خصوص محصول مورد نیاز خود با کارشناسان ما در تماس باشید.

واتس آپ : ۰۹۳۳۱۲۰۲۰۷۲   -   تلفن ویژه : ۰۲۱۷۱۴۰۰۹۹۷

دوخت پهن جز بهترین و تنها دوخت پیشنهادی شرکت برندپلاست می باشد زیرا درصد مقاومت در برابر نفوذ هوا و نشت مایع از کیسه را به صفر می رساند.

مزایا و معایب دوخت پهن :

 • درصد نفوذ هوا به کیسه را به صفر می رساند.
 • مقاومت در برابر فشار و نشت مایع از دورن کیسه رو به صفر می رساند.
 • تنها دوختی است که می توان بر روی انواع کیسه ها، سلفون، نایون و … دوخت کرد.
کیسه دوخت بغل دوز

دوخت بغل دوز معمولا بیشتر برای مشاغل بسته بندی و فانتزی مانند کاور سی دی ، کاور کاغذ مورد اسصتفاده قرار می گیرد. همچنین برای کیسه هایی که محتوایی درون آن مایع می باشد پیشنهاد می شود از کیسه های با دخت بغل دوز استفاده شود به دلیل اینکه فشار کمتری به دوخت ته کیسه وارد شود.

دوخت ستاره ای

یکی از بهترین دوخت هایی که بیشتر برای کیسه های زباله زده می شود دوخت ستاره ای می باشد و تنها مزایای آن راحتی در داخل کردن کیسه به دورن سطل زباله است. که دیگر اپراتور یا مصرف کننده نیاز به داخل کردن دست خود به دورن کیسه را نداشته باشد.

کارخانه سلفون وحید پیشرو در زمینه تولید انواع کیسه های نسوز و اتوکلاو بیمارستانی ،کیسه استریل بذر گیاهان ،سلفون های ۳ لایه تا عرض ۱۰۰ سانت ، نایلون ۳ لایه تا عرض ۱۵۰ سانت ، انواع کیسه های Grow Bags با بیش از ۴۰ سال حسن سابقه .

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این محصولات با ما در ارتباط باشید .

هرگونه کپی برداری از این اثر مورد رضایت نشر دهنده نمی باشد و شرعا و قانونا غیر مجاز می باشد .

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *