کیسه های بزرگ نایلونی – نایلون مخصوص لباس های آلوده بیمارستانی

کیسه های نایلونی یا همان کیسه LDPE لاندری . کیسه های بزرگ نایلونی دارای حجم قابل توجه ای فضا برای قرار دادن لباس های کثیف می باشند . اغلب از این نوع کیسه های نایلونی در بیمارستان ها و مراکزی که با لباس های آلوده سرو کار دارند استفاده می شود . زیرا به دلیل فضای زیاد و شفافیتی که دارا می باشد می توان به راحتی درون آن را مشاهده نمود . مراکز مناسب استفاده از این نوع کیسه ها عبارتند از : هتل ها ، بیمارستان ها ، خشکشویی ها و کارخانه جات تولیدی لوازم خانگی .

علت استفاده از کیسه های بزرگ نایلونی

عوامل زیادی دخیل در استفاده کردن از این نوع کیسه ها در مراکز بیمارستانی و خدمات رسانی که یکی از مهم ترین آن صرفه اقتصادی در مصرف آن و بزرگی سایز آن می باشد.

  • دارای شفایفیت بالا برای دیدن شدن درون کیسه
  • سایز متفاوت و بسیار بزرگ
  • کشسانی بسیار بالا نسبت به دیگر کیسه های نایلونی
  • مقاوم در برابر پارگی توسط اجسام تیز
  • قابلیت چاپ لوگو مورد نظر مشتری بر روی کیسه ها
  • صرفه اقتصای بالا نسبت به دیگر کیسه ها
کیسه بزرگ نایلونی

برندپلاست، تولیدکننده انواع کیسه های پلاستیکی برای ثبت سفارش تولید و مشاوره در خصوص محصول مورد نیاز خود با کارشناسان ما در تماس باشید.

واتس آپ : ۰۹۳۳۱۲۰۲۰۷۲   -   تلفن ویژه : ۰۲۱۷۱۴۰۰۹۹۷

در بیمارستان برای قرار دادن لباس های بیماران از کیسه های بزرگ نایلونی استفاده می کنند. علت استفاده از آن برای تفکیک انواع البسه های بیماران است. همچنین به دلیل شفاف بون آن در صورت بودن اجسام تیز یا البسه های خونی درون کیسه به راحتی قابل مشاهده باشد تا اپراتور حین انجام  وظیفه خود دچار جراحت یا تماس با خون نداشته باشد. لازم به ذکر است به دلیل کشسانی بالایی که این نوع کیسه ها دارا می باشند. در صورت قرار گرفتن حجم زیاد البسه درون کیسه هنگام جابجایی به دلیل وزن بالای کیسه امکان پارگی کیسه وجود دارد ولی کیسه های تولیدی ما از کشسانی بسیار بالایی برخودار است.

کارخانه سلفون وحید پیشرو در زمینه تولید انواع کیسه های نسوز و اتوکلاو بیمارستانی ،کیسه استریل بذر گیاهان ،سلفون های ۳ لایه تا عرض ۱۰۰ سانت ، نایلون ۳ لایه تا عرض ۱۵۰ سانت ، انواع کیسه های Grow Bags با بیش از ۴۰ سال حسن سابقه .

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این محصولات با ما در ارتباط باشید .

هرگونه کپی برداری از این اثر مورد رضایت نشر دهنده نمی باشد و شرعا و قانونا غیر مجاز می باشد .

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *