فروش کیسه نسوز یا کیسه اتوکلاو – بررسی شفافیت ، کارایی

یکی از ویژگی های اصلی کیسه های نسوز موضوع شفافیت یا پوشش رنگ می باشد. شفافیت کیسه اتوکلاو در نگاه اول شاید چنین موضوعی چندان حائز اهمیت نباشد. ولی در حقیقت اگر بخواهیم این موضوع را در میان کیسه های بیمارستانی مورد بحث قرار بدهیم، جزوه پارامتر های بسیار ضروری می باشد. شفافیت عبارت است عبور نور و عبور نور در حقیقت عامل اساسی مشاهده درون کیسه است. فروش کیسه نسوز جزء مهم در صنعت پلاستیک است. کاربرد اصلی کیسه های نسوز در حقیقت بی خطر سازی زباله های عفونی می باشد و بسیار دیده شده است که متاسفانه به دلیل سهل انگاری پرسنل خدمات، سوزن و اجسام نیز به جای اینکه در safety box قرار بگیرند درون کیسه های زباله قرار می گیرند. این موضوع آنجا مورد اهمیت است که وقتی با پرسنل بخش بی خطر سازی صحبت می شود، تمامی پرسنل تجربه جراحت با انواع سوزن ههای تزریق یا تیغ های جراحی را در بخش بی خطر ساز. از این رو برای کم کردن این خطر، می بایست کیسه های زباله و کیسه های عفونی بیمارستان دارای شفافیتی مطلوب باشند که اپراتور بتواند داخل کیسه را مشاهده نماید.

شفافیت کیسه های نسوز پارامتری است برای مشخص شدن محتوای داخل کیسه های پسماند. برای مثال وقتی داخل کیسه امکان وجود اقلام تیز و برنده وجود دارد، در این صورت می بایست از کیسه هایی با شفافیت بالا استفاده نمود. از سویی دیگرممکن است برخی از صنایع با پسماند های بیولوژیکی مانند اندام یا لاشه های حیوانات یا انسان ها برای جلوگیری از اختلال روحی اپراتور، معمولا از کیسه های مات استفاده می کنند .

به طور کل Trade برای میزان شفافیت کیسه امری بسیار دقیق می باشد که کارشناسان محترم بهداشت محیط در هر مرکز درمانی می توانند متناسب با شرایط و محیط های بخش بی خطرسازی اقدام به انتخاب جنس صحیح کنند . معمولا بخشهای بی خطرسازی در بیمارستان های خصوصی  فضای کوچک و متراکمی دارند که در این حالت می بایست از کیسه های اتوکلاو شفاف استفاده شود ولی اگر بخش بی خطرسازی در محیط آزاد و وسیع باشد میزان شفافیت در اولویت دوم قرار دارد .

می شود که تنها و بهترین دستگاه در این مورد است.

برندپلاست، تولیدکننده انواع کیسه های پلاستیکی برای ثبت سفارش تولید و مشاوره در خصوص محصول مورد نیاز خود با کارشناسان ما در تماس باشید.

واتس آپ : ۰۹۳۳۱۲۰۲۰۷۲   -   تلفن ویژه : ۰۲۱۷۱۴۰۰۹۹۷

موارد مصرف کیسه های اتوکلاو با پوشش رنگ بیشتر :

 • در مواقعی که پسماند فاقد ارزش ریالی می باشد و می بایست بدون هیچ بررسی خاصی از بین برود.
 • در مواقعی داخل کیسه از پسماند های بیولوژیکی مانند گوشت و اندام حیوان و انسان استفاده می شود.
 • در مواقعی که نفوذ نور به داخل کیسه باعث فساد بیشتر محتوای کیسه می شود.
 • در مواقعی که نفوذ نور به داخل کیسه باعث ایجاد فرآیند های شیمایی می شود.موارد مصرف کیسه های مات :
 • در مواقعی که پسماند فاقد ارزش ریالی می باشد و می بایست بدون هیچ بررسی خاصی از بین برود.
 • در مواقعی داخل کیسه از پسماند های بیولوژیکی مانند گوشت و اندام حیوان و انسان استفاده می شود.
 • در مواقعی که نفوذ نور به داخل کیسه باعث فساد بیشتر محتوای کیسه می شود.
 • در مواقعی که نفوذ نور به داخل کیسه باعث ایجاد فرآیند های شیمیایی می شود.
مدل شفافیت کیسه
فروش کیسه نسوز

موارد مصرف کیسه های اتوکلاو شفاف :

 • در مواقعی که امکان وجود اشیای با ارزش درون کیسه وجود دارد.
 • در مواقعی که نیاز است جنس بیشتر وکیوم شود تا بعد از بی خطرسازی حجم کمتری اشغال کند.
 • در مواقعی که نور آفتاب باعث باکترزدایی بیشتر محصول می شود (نور آفتاب به دلیل فرکانس پایین نوعی ضدعفونی کننده طبیعی می باشد).
 • در مواقعی که اشیای تیز و برنده درون کیسه وجود دارد و می بایست اپراتور از وجود آنها آگاه باشد.

برای اینکه به صورت دقیق تری با این موارد آشنا شوید صنایع مختلف قابل بررسی می باشد چند نمونه از این صنایع، صنعت بذر قارچ، بیمارستان ها و آزمایشگاه ها، پزشکی قانونی و دام پزشکی می باشند که عمده مصرف این صنایع کیسه اتوکلاو با ۲ مدل مات و شفاف است.

لازم به ذکر می باشد که کیسه اتوکلاو مات را نمی توان به صورت رول دراورد به دلیل اینکه کیسه دچار شکسی در هنگام پیچش به دور رول می شود. کیسه اتوکلاو علاوه بر اینکه دارای ۲ نوع شفافیت می باشند، چاپ روی کیسه هم نسبت به نیاز مشتری قابل تغییر و چاپ می باشد.

در تصاویر زیر تفاوت شفافیت کیسه اتوکلاو رو مشاهده می نمایید :

کیسه اتوکلاو شفاف
کیسه اتوکلاو شفاف داخل
کیسه اتوکلاو مات داخل
کیسه اتوکلاو مات

کیسه اتوکلاو شفاف و مات از سایز ۱۰ در ۵۰ تا ۹۰ در ۱۵۰ تولید می شود علاوه بر این سایز استاندارد دهنه کیسه ۸۰ و ۶۰ یا ۹۰ می باشد. کارخانه سلفون وحید هم تولید کننده کیسه اتوکلاو با دو نوع شفافیت در ایران و در تلاش برای تولید بهترین کیسه در ایران با بهترین قیمت و کیفیت می باشد. فروش کیسه نسوز یا همان کیسه اتوکلاو جزء بهترین محصولات کارخانه می باشد.

کارخانه سلفون وحید پیشرو در زمینه تولید انواع کیسه های نسوز و اتوکلاو بیمارستانی ،کیسه استریل بذر گیاهان ،سلفون های ۳ لایه تا عرض ۱۰۰ سانت ، نایلون ۳ لایه تا عرض ۱۵۰ سانت ، انواع کیسه های Grow Bags با بیش از ۴۰ سال حسن سابقه .

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این محصولات با ما در ارتباط باشید .

هرگونه کپی برداری از این اثر مورد رضایت نشر دهنده نمی باشد و شرعا و قانونا غیر مجاز می باشد .

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *