کیسه نسوز – بررسی تفاوت شفافیت کیسه اتوکلاو و موارد مصرف هر کدام

یکی از ویژگی های اصلی کیسه های نسوز موضوع شفافیت یا پوشش رنگ می باشد. شفافیت کیسه اتوکلاو در نگاه اول شاید چنین موضوعی چندان حائز اهمیت نباشد. ولی در حقیقت اگر بخواهیم این موضوع را در میان کیسه های بیمارستانی مورد بحث قرار بدهیم، جزوه پارامتر های بسیار ضروری می باشد. شفافیت عبارت است عبور نور و عبور نور در حقیقت عامل اساسی مشاهده درون کیسه است. فروش کیسه نسوز جزء مهم در صنعت پلاستیک است. کاربرد اصلی کیسه های نسوز در حقیقت بی خطر سازی زباله های عفونی می باشد و بسیار دیده شده است که متاسفانه به دلیل سهل انگاری پرسنل خدمات، سوزن و اجسام نیز به جای اینکه در safety box قرار بگیرند درون کیسه های زباله قرار می گیرند. این موضوع آنجا مورد اهمیت است که وقتی با پرسنل بخش بی خطر سازی صحبت می شود، تمامی پرسنل تجربه جراحت با انواع سوزن های تزریق یا تیغ های جراحی را در بخش بی خطر ساز. از این رو برای کم کردن این خطر، می بایست کیسه های زباله و کیسه های عفونی بیمارستان دارای شفافیتی مطلوب باشند که اپراتور بتواند داخل کیسه را مشاهده نماید.

شفافیت کیسه نسوز پارامتری است برای مشخص شدن محتوای داخل کیسه های پسماند. برای مثال وقتی داخل کیسه امکان وجود اقلام تیز و برنده وجود دارد، در این صورت می بایست از کیسه هایی با شفافیت بالا استفاده نمود. از سویی دیگرممکن است برخی از صنایع با پسماند های بیولوژیکی مانند اندام یا لاشه های حیوانات یا انسان ها برای جلوگیری از اختلال روحی اپراتور، معمولا از کیسه های مات استفاده می کنند.

به طور کل کیسه نسوز برای میزان شفافیت کیسه امری بسیار دقیق می باشد که کارشناسان محترم بهداشت محیط در هر مرکز درمانی می توانند متناسب با شرایط و محیط های بخش بی خطرسازی اقدام به انتخاب جنس صحیح کنند. معمولا بخش های بی خطرسازی در بیمارستان های خصوصی فضای کوچک و متراکمی دارند که در این حالت می بایست از کیسه های اتوکلاو شفاف استفاده شود ولی اگر بخش بی خطرسازی در محیط آزاد و وسیع باشد میزان شفافیت در اولویت دوم قرار دارد.

برندپلاست، تولیدکننده انواع کیسه های پلاستیکی برای ثبت سفارش تولید و مشاوره در خصوص محصول مورد نیاز خود با کارشناسان ما در تماس باشید.

واتس آپ : ۰۹۳۳۱۲۰۲۰۷۲   -   تلفن ویژه : ۰۲۱۷۱۴۰۰۹۹۷

موارد مصرف کیسه نسوز با پوشش رنگ بیشتر :

  • در مواقعی که پسماند فاقد ارزش ریالی است و می بایست بدون هیچ بررسی خاصی از بین برود.
  • در مواقعی داخل کیسه از پسماند های بیولوژیکی مانند گوشت و اندام حیوان و انسان استفاده می شود.
  • در مواقعی که نفوذ نور به داخل کیسه باعث فساد بیشتر محتوای کیسه می شود.
  • در مواقعی که نفوذ نور به داخل کیسه باعث ایجاد فرآیند های شیمیایی می شود.
کیسه نسوز
کیسه نسوز

موارد مصرف کیسه های اتوکلاو شفاف :

  • در مواقعی که امکان وجود اشیای با ارزش درون کیسه وجود دارد.
  • در مواقعی که نیاز است جنس بیشتر وکیوم شود تا بعد از بی خطرسازی حجم کمتری اشغال کند.
  • در مواقعی که نور آفتاب باعث باکتر زدایی بیشتر محصول می شود (نور آفتاب به دلیل فرکانس پایین نوعی ضدعفونی کننده طبیعی می باشد).
  • در مواقعی که اشیای تیز و برنده درون کیسه وجود دارد و می بایست اپراتور از وجود آنها آگاه باشد.
  • در مواقعی که نیاز به بررسی هنگام فرایند امحاء محصول درون دستگاه است. (اغلب در آزمایشگاه ها)

برای اینکه به صورت دقیق تری با این موارد آشنا شوید صنایع مختلف قابل بررسی می باشد چند نمونه از این صنایع، صنعت بذر قارچ، بیمارستان ها و آزمایشگاه ها، پزشکی قانونی و دام پزشکی می باشند که عمده مصرف این صنایع کیسه نسوز با ۲ مدل مات و شفاف است.

لازم به ذکر می باشد که کیسه نسوز مات را نمی توان به صورت رول دراورد به دلیل اینکه کیسه دچار شکستگی در هنگام پیچش به دور رول می شود. و بر روی کیسه ها رگه های شکستی نمایان می شود. کیسه اتوکلاو علاوه بر اینکه دارای ۲ نوع شفافیت می باشند، چاپ روی کیسه هم نسبت به نیاز مشتری قابل تغییر و چاپ می باشد.

در تصاویر زیر تفاوت شفافیت کیسه نسوز رو مشاهده می نمایید :

کیسه نسوز
کیسه نسوز
کیسه نسوز
کیسه نسوز

کیسه نسوز شفاف و مات از سایز ۱۰ در ۵۰ تا ۹۰ در ۱۵۰ تولید می شود. علاوه بر این سایز استاندارد دهنه کیسه ۸۰ و ۶۰ یا ۹۰ می باشد. کارخانه سلفون وحید تولید کننده کیسه نسوز با دو نوع شفافیت در ایران در تلاش برای تولید بهترین کیسه در ایران با بهترین قیمت و کیفیت می باشد. این محصول منحصر به فرد جزء پرمصرف ترین وحیاتی ترین محصول پلاستیکی محسوب می شود. فروش کیسه نسوز یا همان کیسه اتوکلاو جزء بهترین محصولات تولیدی کارخانه سلفون وحید است که دارای گارانتی کیفیت محصول می باشد.

کارخانه سلفون وحید پیشرو در زمینه تولید انواع کیسه های نسوز و اتوکلاو بیمارستانی ،کیسه استریل بذر گیاهان ،سلفون های ۳ لایه تا عرض ۱۰۰ سانت ، نایلون ۳ لایه تا عرض ۱۵۰ سانت ، انواع کیسه های Grow Bags با بیش از ۴۰ سال حسن سابقه .

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این محصولات با ما در ارتباط باشید .

هرگونه کپی برداری از این اثر مورد رضایت نشر دهنده نمی باشد و شرعا و قانونا غیر مجاز می باشد .

‫۰/۵ (۰ امتیاز )

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.