تولیدکننده کیسه اتوکلاو – بررسی ضخامت و نازکی کیسه

هر مصرف کننده ای با توجه به نوع مصرفی که دارد، کیسه خاص خود را انتخاب می کند. مثلا برای مصارف خانگی کیسه های معمولی مناسب است. اما برای مصارف بیمارستانی و صنعتی، استفاده از کیسه اتوکلاو ضخیم و نازک پیشنهاد می شود. چرا که از نفوذ زباله به بیرون جلوگیری می کند و خطر جلوگیری از انتشار بیماری و هزینه نظافت بر اثر نشتی یا پارگی کیسه را جلوگیری می کند. کارخانه سلفون وحید تولیدکننده کیسه اتوکلاو با کیفیتی مناسب و قیمتی مناسب پیشرو در تولید انواع کیسه های بیمارستانی می باشد.

ما به عنوان تولیدکننده کیسه اتوکلاو سعی بر این داشتیم تا در محصولات خود تنوع و کیفیت را سر لوحه کار خود قرار دهیم. از این رو کیسه های اتوکلاو شرکت سلفون وحید با دو ضخامت، ضخیم و نازک تولید می شود که هر کدام برای بخش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. کیسه های اتوکلاو ضخیم معمولا از مواد پلی پروپیلن بسیار درجه یک تولید می شوند. که بیشتر مناسب زباله های بیمارستانی و صنعتی هستند. با توجه به اینکه این کیسه ها ضخامت بالایی دارند، وزن آن ها نیز بالا خواهد بود. برای سنجش ضخامت کیسه از میکرومتر استفاده می شود که تنها و بهترین دستگاه برای سنجش ضخامت کیسه ها محسوب می شود.

موارد مصرف کیسه اتوکلاو (ضخامت کیسه اتوکلاو)

برای بی خطر سازی پسماندهایی که خطر آلودگی محیط را دارند و عفونی هستند، حتما باید از کیسه اتوکلاو نازک استفاده کنند، که علاوه بر صرفه اقتصادی کیفیت خوبی داشته باشد، تا از انتشار آلودگی ها و نشت پسماند جلوگیری کند. برخی از بیشترین مراکزی که از کیسه های اتوکلاو نازک استفاده می کنند : مراکز درمانی مانند بیمارستان ها، آزمایشگاه ها، دام پزشکی ها هستند. کیسه اتوکلاو ضخیم بخاطر ضخامتی که دارا می باشد در مراکز امحاء پسماند شهرداری اغلب مورد مصرف قرار می گیرد. هچنین کیسه اتوکلاو ضخیم بخاطر ضخامتی که دارد در مقابل اجسام تیز هم مقاوم می باشد.

ویژگی کیسه اتوکلاو ضخیم (تولیدکننده کیسه اتوکلاو کارخانه سلفون وحید)

  • این نوع کیسه اتوکلاو برای صنایعی که اجسام سنگین و تیز را بی خطر سازی می کنند پیشنهاد می شود.
  • کیسه اتوکلاو ضخیم در برابر اجسام تیز مقاومت بیشتری دارد.
  • از نظر صرفه اقتصادی هزینه بالاتری نسبت به کیسه اتوکلاو نازک دارد.
  • کشسانی کیسه نسبت به کیسه نازک بیشتر است.
  • معمولا کیسه اتوکلاو ضخیم از خشکی بالایی برخوردار است.

ویژگی کیسه اتوکلاو نازک

  • این نوع کیسه اتوکلاو در برابر اجسام تیز مقاومت کمتری دارد.
  • از نظر صرفه اقتصادی بهتر از کیسه اتوکلاو ضخیم است.
  • برای صنایعی همچون مراکز درمانی استفاده از کیسه اتوکلاو نازک پیشنهاد می شود.
  • شفافیت کیسه اتوکلاو نازک باعث دیدن محتوای درون کیسه می شود.
  • کشسانی قابل قبولی نسبت به ضخامت کیسه دارد.

برندپلاست ، پیشرو در تولید کیسه های بیمارستانی

ثبت سفارش تولید انواع کیسه های اتوکلاو ، هیدروکلاو ، شیمیایی ، کیسه بذر قارچ (Grow Bag) با سابقه بیش از ۵۰ سال. 

واتس آپ : ۰۹۳۳۱۲۰۲۰۷۲   -   تلفن ویژه : ۰۲۱۷۱۴۰۰۹۹۷

در آخر مطلب باید گفت ضخامت کیسه اتوکلاو ضخیم کارخانه سلفون وحید از ۱۲۰ میکرون تا ۲۰۰ میکرون تولید می‌گردد و همچنین ضخامت کیسه اتوکلاو نازک کارخانه سلفون وحید از ۹۰ میکرون تا ۱۲۰ میکرون تولید می شود. اگر شما نیازمند کیسه اتوکلاو هستید و نمی دانید چه ضخامتی مناسب شما است. در صورت نیاز و اطلاع بیشتر در مورد این محصول می توانید با واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما راهنمایی های لازم را ارائه نمایند.

کارخانه سلفون وحید پیشرو در زمینه تولید انواع کیسه های نسوز و اتوکلاو بیمارستانی ،کیسه استریل بذر گیاهان ،سلفون های ۳ لایه تا عرض ۱۰۰ سانت ، نایلون ۳ لایه تا عرض ۱۵۰ سانت ، انواع کیسه های Grow Bags با بیش از ۴۰ سال حسن سابقه .

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این محصولات با ما در ارتباط باشید .

هرگونه کپی برداری از این اثر مورد رضایت نشر دهنده نمی باشد و شرعا و قانونا غیر مجاز می باشد .

‫۰/۵ (۰ امتیاز )

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.