امروز : شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸

تولید کننده کیسه زباله بند دار با بهترین کیفیت – کیسه زباله مخصوص بیمارستان ها – کیسه زباله درجه یک

Flowers

دراین پست قصد داریم به معرفی کیسه زباله بنددار یا همان کیسه زباله بندی بپردازیم . کارخانه سلفون وحید بابیش از ۵۰ سال تجربه ، تتولید کننده کیسه زباله بند دار با بهترین کیفیت میباشد .

امروزه استفاده از کیسه های زباله درتمامی مراکز،ارگانها و منازل امری ضروری میباشد . شاید درنگاه اول هرکیسه ای که توانایی نگهداری یک وسیله را داشته باشد به عنوان کیسه زباله تعریف گردد .ولی این تعریف برای کیسه های زباله امری اشتباه است ! زحمت تمیز نمودن محیط که حاصل از نشت پسماند داخلی کیسه زباله می باشد به مراتب پر هزینه تر از انتخاب یک کیسه زباله مناسب می باشد .

فرض کنید مدیر یک شرکت یا بیمارستان هستید . در صورتیکه از کیسه زباله درستی استفاده نکنید به جز اضافه کردن هزینه های سربار برای جمع آوری پسماند های مجموعه خود ، مجبور هستید هزینه ی جداگانه ای را صرف تامین مواد شوینده اضافی و هزینه اتلاف زمان کارمندان را نیز تامین نمایید !

ایده ساخت کیسه زباله بند دار از کجا ایجاد شد ؟

یکی از مهم ترین مواردی که می بایست در شرکت ها و مراکز درمانی رعایت شود ، عدم نشت پسماند به محیط اطراف می باشد . این موضوع به حدی جدی می باشد که در تمامی دنیا اعم از کشور عزیزمان ، بخشی تحت عنوان “بهداشت محیط” در اکثر سازمان ها و مراکز درمانی ، مسئول بررسی موارد بهداشتی و استاندارد کیسه زباله می باشد . در شرکت هایی که تولید پسماند بالایی دارند برای آنکه پسماند جمع شده از داخل کیسه زباله سر ریز نشود ، اپراتور های خدماتی مجبور هست که کیسه های زباله را تا نصف کمتر پر نمایند تا به راحتی بتوانند کیسه زباله ها را گره بزنند . این کار باعث می شود که مصرف کیسه زباله یک مرکز تقریبا به ۲ برابر حالت عادی برسد . برخی دیگر از مصرف کنندگان برای حل این مشکل از بست های پلاستیکی استفاده می کنند که این بست ها خودشان نوعی هزینه سربار بر روی کیسه زباله می باشد که هزینه هر کیلو کیسه زباله را تا حدود ۵۰% اقزایش می دهد .برای رفع این مشکل طراحان صنعتی دستگاه کیسه زباله بند دار طراحی نمودند . این دستگاه به دلیل تکنولوژی بالا باعث شده است که بتوان از حجم حداکثری کیسه استفاده نمود و همچنین با دارا بودن بند در دهانه خود می تواند از انتشار آلودگی به محیط اطراف جلوگیری نماید .

مواردی که در انتخاب کیسه زباله بسیار حائز اهمیت می باشد به شرح ذیل می باشد :

کیفیت : کیفیت در کیسه زباله های بند دار شامل استحکام ، عدم دارا بودن بوی نامطبوع و عدم چکه پذیری می باشد . کارخانه تولیدی سلفون وحید با استفاده از بروزترین دستگاه های تولید و دوخت پلاستیک ، کیفیت محصولات خود را تضمین می کند

تعداد برگ در یک کیلو : اشتباه رایج در مصرف محصولات پلاستیکی استفاده از واحد کیلوگرم بدون در نظر گرفتن میزان مصرف آن می باشد . اهمیت فوق العاده مهم این پارامتر آنجایی محسوس است که یک مشتری به دنبال قیمت مناسب می گردد . اگر شما یک کیلوگرم کالا را در زمان دیرتری مصرف کنید آن کالا صرفه اقتصادی بیشتری دارد . تعداد برگ کیسه زباله بند دار به دلیل استفاده از تکنولوژی بالا ، می تواند تقریبا تا ۳برابر کیسه زباله های عادی بیشتر شود . این یعنی کاهش قیمت تا ۳ برابر !!!!

حجم دپوی پایین تر : معمولا یکی از مشکلاتی که تولیدکنندگان بزرگ زباله مثل مراکز درمانی و سازمان های بزرگ با آن دست و چنجه نرم می کنند . فضای زیادی است که کیسه زباله های آن در انبار اشغال می کند . کیسه زباله های بند دار به دلیل سبک بودن و بسته بندی به صورت رول ، فضای اشغالی شما تا حدود ۴ برابر کمتر می نماید . این یعنی فضای بیشتر . به عبارتی اگر ماهیانه ۳ تن نایلون زباله عادی مورد مصرف باشد با تهیه این کیسه زباله بند دار این مقدار به ۱ تن کاهش می یابد.موارد مصرف این کیسه زباله مقاوم شامل : مراکز درمانی و بهداشتی ، هتل ها و رستوران ، منازل شخصی ، ادارات و ….

قیمت : شاید در نگاه اول فکر کنید کیسه زباله های بند دار قیمت بالایی دارند ولی در اشتباه هستید !؟ برای متوجه شدن این موضوع شما باید به نوع مصرف خود نگاه کنید . مصرف کیسه زباله به صورت برگ برگ می باشد نه کیلوگرم ! به عبارتی اگر شما ۱۰۰۰ کیلوگرم کیسه زباله را در یک ماه مصرف کنید ، باید تقریبا ۳۵۰ کیلوگرم کیسه زباله بند دار برای مصرف یک ماه خود تهیه بفرمایید .

صوت : پیشنهاد ویژه با صوت . اگر می خوای بیا من تضمین می کنم

شاید این پست ها بتوانند در تصمیم گیری دقیقتر به شما کمک رسانی کند  :

 

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون کاربردهای نایلون و موارد مصرف آن می توانید به دانشنامه به روز سایت برندپلاست مراجعه فرمایید .

 

هرگونه کپی بر داری از این اثر مورد رضایت نشر دهنده نمی باشد و شرعا و قانونا غیر مجاز می باشد .

شرکت سلفون وحید پیشرو در زمینه تولید انواع سلفون ، نایلون ، نایلکس ، کیسه زباله و کیسه های امحای بیمارستانی با بیش از ۴۰ سال حسن سابقه .

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این محصولات با ما در تماس باشید

بررسی آزمون های کیسه زباله مطابق با استاندارد ملی ایران – استاندارد کیسه زباله – استاندارد ۲۰۵۷

در این پست قصد داریم به تشریح و بررسی استاندارد کیسه زباله بپردازیم . این استاندارد به شماره 2057 تنظیم شده است . با رشد تکنولوژی و افزایش پیدا کردن پسماند ، مصرف کیسه زباله نیز بیشتر می شود . از ...

اولین تولید کننده نایلون شفاف – نایلون ضخیم – بسته بندی نایلون – کیسه زباله نایلونی – تهیه شده از مواد درجه یک

یکی از ویژگی های مواد نایلونی کدر بودن ظاهر آن نسبت به سایر مواد همانند سلفون و ... می باشد . به طور کل LDPE که پایه اصلی تشکیل دهند نایلون ها می باشد،دارای برخی از ویژگیهای ذاتی می باشد ...

تولید کننده سفره شفاف با مواد اولیه ۱۰۰% نو – سفره رستورانی – سفره مخصوص تالار ها – سفره بی رنگ – کاملا بهداشتی

   کارخانه تولیدی سلفون وحید در سال 93   اقدام به تولید سفره شفاف رومیزی با نام تجاری "سفره بلور" نموده است . . یکی از مشکلات عدیده رستوران ها ، مشکل چرب شدن طلق های رومیزی ، شیشه و یا ...

تولید و فروش نایلکس مستقیم از کارخانه – نایلکس دسته دار و فله – کیسه های فریزری فله – نایلون نان – کیسه فریزر رول

   نایلکس نام مستعار فیلم های تولیدی بر پایه پلی اتیلن سنگین (HDPE) می باشد . این دسته از فیلم های تولیدی به نسبت پلی اتیلن های سبک دارای انعطاف کم تر ،ضربه پذیری بیشتر ،شکنندگی بالاتر و شفافیت کمتر ...

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد