کیسه میوه تجدید پذیر – بررسی ، قابلیت ها و فوایید استفاده از آن

در گذشته برای خرید و قرار دادن میوه و سبزیجات برای حمل از فروشگاه به خانه از کیسه های کاغذی استفاده می کردنند. با پیشرفت تکنولوژی و همچنین افزایش زندگی شهر نشینی باعث شد کیسه های کاغذی دیگر مورد استفاده قرار نگیرد و برای قرار دادن میوه و سبزیجات از کیسه های پلاستیکی استفاده کنند. استفاده از کیسه های پلاستیکی باعث شد به محیط زیست آسیب جدی وارد کند. این امر باعث شد تولید کنندگان کیسه های پلاستیکی به دنبال فرمولی باشند که دوست دار میحط زیست باشد، سرانجام این تحقیقات باعث دست یابی به فرمولی کیسه میوه تجدید پذیر شد. این محصول از مواد تجدید پذیر تولید می شود که به راحتی جذب محیط زیست می شود و صدمه ای به آن نمی رسد. و متناسب با دیگر محصولات پلاستیکی از قیمت بالاتری برخوردار است.

برندپلاست، تولیدکننده انواع کیسه های پلاستیکی برای ثبت سفارش تولید و مشاوره در خصوص محصول مورد نیاز خود با کارشناسان ما در تماس باشید.

واتس آپ : ۰۹۳۳۱۲۰۲۰۷۲   -   تلفن ویژه : ۰۲۱۷۱۴۰۰۹۹۷

ویژگی ها و مزایا کیسه میوه تجدید پذیر

  • تعداد برگ در هر رول حدود ۸۰۰ عدد می باشد.
  • وزن قابل تحمل هر کیسه حدود ۶ کیلوگرم می باشد.
  • جنس کیسه از نشاسته ذرت، روغن گیاهی و سایر منابع تجدید پذیر می باشد.
  • ۱۰۰٪ قابل کمپوست.
  • بدون پلی اتیلن یا مواد افزودنی شیمیایی.
  • دارای گواهی DEBIO برای استفاده در کشاورزی ارگانیک.
  • دارای گواهینامه ASTM D6400 موسسه محصولات تجزیه پذیر زیست محیطی.
  • طی ۱۰ تا ۴۵ روز در محیط کمپوست کنترل شده تجزیه می شود.
کیسه میوه تجدید پذیر

پلاستیک های تجدید پذیر در حال حاضر بخش کوچکی از بازار جهانی پلاستیک را تشکیل می دهند، اما طی تحقیقات انجام شده استفاده از این دسته کیسه ها در حال افزایش است و درحال تبدیل به یک فرهنگ و قانون در کشور های پیشرفته و در حال پیشرفت است. تولید این نوع کیسه ها توسط کمتر شرکت هایی انجام می گیرد علت آن پروسه ی تولید این کیسه و هزینه ی به نسبت بالای کیسه میوه تجدید پذیر برای مصرف کننده نهایی است.

پلاستیک های پایه نفتی با ماندگاری بیش از ۳۰۰ سال یک ماده تجزیه ناپذیر محسوب می شوند. که باعث صدمه بسیار بالایی به محیط زیست وارد می کند. این در حالی است که کیسه های تجدید پذیر با پایه غیر نفتی به طور متوسط از یک الی ۲ سال تجزیه شده و به طبیعت بر می گردند. متاسفانه همچنان در کشور ما به این موضوع اهمیت نمی دهند، این در حالی است که در اکثر کشور های اروپایی تایید برا این است که فروشندگان و خریدارن میوه و سبزیجات از این دست کیسه ها استفاده نمایند. در آخر باید گفت با استفاده از این نوع کیسه ها می توانیم به خود و آیندگان خود کمک بسیار پسندیده ای کنیم. کارخانه سلفون وحید با تولید انواع کیسه های بهداشتی و همچنین کیسه رشد سعی برا این داشته تا نقشی در پیشرفت و کمک به محیط زیست داشته باشد.

کارخانه سلفون وحید پیشرو در زمینه تولید انواع کیسه های نسوز و اتوکلاو بیمارستانی ،کیسه استریل بذر گیاهان ،سلفون های ۳ لایه تا عرض ۱۰۰ سانت ، نایلون ۳ لایه تا عرض ۱۵۰ سانت ، انواع کیسه های Grow Bags با بیش از ۴۰ سال حسن سابقه .

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این محصولات با ما در ارتباط باشید .

هرگونه کپی برداری از این اثر مورد رضایت نشر دهنده نمی باشد و شرعا و قانونا غیر مجاز می باشد .

‫۰/۵ (۰ امتیاز )

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.