loading

پیش بینی خوشبینانه وضعیت صنعت پلاستیک در سال ۲۰۱۷ – قسمت دوم

این مقاله قسمت دوم از مقاله “پیش بینی وضعیت صنعت پلاستیک در سال ۲۰۱۷” می باشد .

آقای تونی نیکس مدیر اجرایی انجمن تولیدکنندگان صنایع پلاستیکی یا همان MAPP طی گزارشی می گوید : اطلاعات حاصل شده از این گزارش نشان میدهد که مسیر طی شده در ۶ ماه اول سال به سمت رشد اقتصادی در این حوزه بوده است . این روند سودهی می تواند در واقع آتش زیر خاکستر در سال جدید باشد که حاکی از تنومند شدن این صنعت می باشد .

طبق آمارها  ۳۴ درصد از مدیرانی که در این آمار شرکت داشته اند ، افزایش سود ۳ ماه چهارم خود را گزارش داده اند که این رقم در حدود ۱۰% بیشتر از ماه مشابه در سال گذشته می باشد . با این اطلاعات وقتی نگاهی به حوزه تولید می اندازیم ، ۹۷ درصد از کارخانجات در این گزارش انتظار دارند در ۳ ماه اول سال جدید با افزایش یا ثابت بودن حجم تولید مواجه شوند و ۹۶ درصد بر این باورند که تعداد کارمندان آن افزایش یا ثابت بماند . در طول ۱۰ سال گذشته ، سال ۲۰۱۷ اولین سالی است که تولیدکنندگان و مدیران حوزه پلاستیک انتظار دارند که با افزایش کارکنان خود مواجه باشند .

همچنین فروشندگان این حوزه طبق این بررسی توقع دارند که در ۳ ماه اول سال ۲۰۱۷ با رشد چشمگیری در این سال مواجه باشند .ریشه این توقعات را می توان در ۲ حوزه بررسی نمود که قسمت اول آن را می توان افزایش پروژه های ارسالی از سوی مشتریان جدید مطرح کرد و قسمت دوم آن مربوط به اضافه شدن مشتریان جدید می باشد . این پیش بینی تنها یک تفکر خوشبینانه نیست ! طی مطالعات اخیر افزایش نیاز و اعتماد مشتری می تواند به بهبود صنعت کمک بسزایی نماید .به گزارش خبرگزاری رویترز نگاه خوشبینانه مصرف کنندگان به وضعیت اقتصادی در ماه دسامبر سال ۲۰۱۷ به بیشترین مقدار خود از سال ۲۰۰۱ تا کنون رسیده است که این اخبار می تواند وضعیت روبه رشد این صنعت را تقویت نماید

برای مطالعه بخش اول این مقاله بر روی “پیش بینی خوشبینانه وضعیت صنعت پلاستیک در سال ۲۰۱۷ – قسمت اول” کلیک کنید .

این مقاله دارای بخش سوم می باشد که به محض انتشار می توانید از همین پست مشاهده فرمایید .

کارخانه سلفون وحید پیشرو در زمینه تولید انواع کیسه های نسوز و اتوکلاو بیمارستانی ،کیسه استریل بذر گیاهان ،سلفون های ۳ لایه تا عرض ۱۰۰ سانت ، نایلون ۳ لایه تا عرض ۱۵۰ سانت ، انواع کیسه های Grow Bags با بیش از ۴۰ سال حسن سابقه .

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این محصولات با ما در ارتباط باشید .

هرگونه کپی برداری از این اثر مورد رضایت نشر دهنده نمی باشد و شرعا و قانونا غیر مجاز می باشد .

آموزشفارسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *