امروز : جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

سفره های شفاف رستورانی ، جلوگیری از چرب شدن میزهای رستوران و تالار ها

امروزه چرب شدن میز های رستوران های یکی از موضوعات آزار دهنده برای مشتریان می باشد . به طوریکه با یک پرس و جوی بسیار ساده در اطراف خود می توانیم به وجود این مشکل بسیار ساده و مهم پی ببریم . سفره های شفاف رستورانی مقرون به صرفه ترین و بهداشتی ترین راه حل جایگزین برای این مشکل می باشد .

برخی از رستوران ها به دلیل اینکه میز های خود را تمیز کنند ، از مواد شیمیایی و اقلب شیشه شوی ها استفاده می کنند که کاری بسیار خطرناک می باشد که شاید هیچ کس به آن توجه نمی کند . اگر شما هم جزوه آن دسته از افرادی هستید که برای تمیز نمودن میز غذای خود از مواد پاک کننده استفاده می کنید حتما به ادامه متن توجه بفرمایید .

https://brandplast.com/wp-content/uploads/2017/11/456-586x293.x50121.jpg

تمامی مواد پاک کننده چربی ، دارای خاصیت قلیایی می باشند . اگر بخواهیم نگاهی کاربردی تر به مواد قلیایی بیاندازیم ، موادی همانند

از نوع قلیا هستند . یکی از اصلی ترین کاربرد های مواد قلیا قابلیت چربی سوزی این مواد می باشد . به عبارتی به محظ واکنش با چربی ها ، آنها را در خود حل می کنند که هرچه قدرت قلیایی این مواد بیشتر باشد خاصیت چربی سوزی آن بیشتر است ، تا جایی که مواد قلیایی بالا قادرند اثری مشابه آتش را بر پرست انسان داشته باشند .

شیشه پاک کن ها نیز نوعی ماده قلیا محسوب می شوند که اگر وارد بدن شوند مسمویت بسیار شدیدی را در انسان های ایجاد می کنند . این مسمومیت حتی در کودکان امکان ابتلا به کوری یا مرگ را به دنبال دارد . جای تعجب دارد که با وجود تایید وزرات بهداشت محترم بر منع مصرف این ماده خطرناک بازهم ، در برخی از رستوان ها از این ماده به عنوان تمیزکننده میزها استفاده می کنند !

از طرفی دیگر مشاهده می کنیم با وجود اینکه میز رستوران توسط این شوینده های شیمیایی تمیز شده است ، بازهم به دلیل چرک مرده شدن میز ، این مواد اثری بر میز نداشته و بعد از به اصطاتح تمیز کردن میز ، احساس چرب و کثیف بودن بر روی میز حس می شود . تا جایی که تقریبا بسیاری از مشتریان به هنگامی که بر روی میز های مینشیند ابتدا با دستمال کاغذی اقدام به تمیز نمود محوطه جلوی خود می کنند !

شاید در نگذاه اول راه کار مقابله با این مشکل استفاده از سفره های یکبار مصرف باشد . ولی می بایست به این نکته توجه نمود که سفه های یکبار مصرف که در اختیار عموم قرار دارند اکثر (نه همگی !! ) از مواد درجه ۲ به همراه مقدار زیادی خاک سنگ تهیه شده اند ! در واقع اگر رستورانی به سراغ این راه کار برود در واقع باعث وخیم تر شودن اوضاع کرده است !

طبق نظر اتحادیه محترم و کارشناسان بهداشت برای این منظور می بایست از سفره های نو و بهداشتی استفاده نمود . در صورتیکه رستوران دار محترم بخواهند از سفره های نوی رایج استفاده کننده قطعا متحمل هزینه های سربار زیادی می شوند ولی با مصرف سفره های شفاف رستورانی که مخصوص همین امر می باشد می توانند در هزینه های خود بسیار صرفه جویی نمایند .

سفره های شفاف رستورانی از مواد ۱۰۰% نو تهیه و تولید می شود و به دلیل ضخامت بسیار پایین می تواند صرفه اقتصادی بسیار بالایی را برای رستوان داران عزیز داشته باشد . از نظر بهداشتی این ننکته حائز اهمیت می باشد که پایه اصلی این در صنایع بسته بندی و مواد خوراکی مصرف داشته و هرگونه شاعبه غیر بهداشتی بودن این نوع سفره را برطرف می کند .

همچنین سفره های شفاف رستورانی به دلیل قابلیت تجزیه پذیری بالا می توانند در محیط زیست سریع تر از کیسه ها نیلونی تجزیه شوند و همین امر می تواند در سلامت محیط زیست نیز بسیار نقش آفرین باشد .

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون کاربردهای نایلون و موارد مصرف آن می توانید به دانشنامه به روز سایت برندپلاست مراجعه فرمایید .

هرگونه کپی بر داری از این اثر مورد رضایت نشر دهنده نمی باشد و شرعا و قانونا غیر مجاز می باشد .

شرکت سلفون وحید پیشرو در زمینه تولید انواع سلفون ، نایلون ، نایلکس ، کیسه زباله و کیسه های امحای بیمارستانی با بیش از ۴۰ سال حسن سابقه .

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این محصولات با ما در تماس باشید .

بهترین گزینه برای بسته بندی نان های صنعتی – ضامن فروش ایده آل ، بسته بندی با کیفیت است

در این پست قصد داریم به معرفی کیسه مخصوص برای بسته بندی نان های صنعتی بپردازیم . اقلام خوراکی امروزه یکی از سودآور ترین صنایع موجود در دنیا می باشد که به دلیل دائمی بودن بازار آن توانسته است تولیدکنندگان بسیاری ...

بهترین گزینه برای بسته بندی پوشاک و لباس – انتخاب مناسب برای سلفون لبه چسبدار یا ترس لبه چسبدار

با پیشرفت تکنولوژی و صنعت ، هر روزه شاهد محصولات متنوع تری هستیم . از دیر باز تا کنون برای بسته بندی محصولات از اجناس مختلفی استفاده می شود تا اینکه بعد از گذشت سال 1912 میلادی و تولید صنعتی ...

بررسی آزمون های کیسه زباله مطابق با استاندارد ملی ایران – استاندارد کیسه زباله – استاندارد ۲۰۵۷

در این پست قصد داریم به تشریح و بررسی استاندارد کیسه زباله بپردازیم که به شماره استاندارد 2057 تنظیم شده است . با رشد تکنولوژی و افزایش پیدا کردن پسماند ، مصرف کیسه زباله نیز بیشتر می شود . از آنجاییکه ...

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد