امروز : پنج شنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۸

تولید و فروش کیسه زباله پرفراژ دار مستقیم از کارخانه – کیسه زباله لندنی – مخصوص سطل های کوچک – کیسه زباله رول

     یکی از مشکلات رایج در استفاده از کیسه زباله مشکل حمل و نقل این کیسه ها می باشد به نحوی که نمی توان تعداد زیادی از اینکه کیسه ها را به صورت انفرادی حمل نمود . کیسه زباله های پرفراژ دار محصولی برای پاسخ به نیاز می باشد . با استفاده از این کیسه زباله های لندنی هر فرد می تواند با در اختیار داشتن یک رول کوچک در جیب یا دست خود اقدام به تعویض کیسه بیش از ۲۰ عدد سطل زباله نماید . این نوع از کیسه جهت استعمال در سطل های کوچک بسیار مناسب می باشد.
به دلیل نوع کاربرد کیسه زباله پرفراژ دار ، این کیسه ها به هیچ وجه دارای بو نمی باشد . همین امر سبب می شود که به هنگام ورود ارباب رجوع یا مشتریان به محل سازمان یا اداره ، احساس ناخوشایندی برای آنها ایجاد نگردد .
از سویی کیسه زباله لندنی با دارا بودن دوخت ستاره ای ، باعث می شود که انتهای کیسه به راحتی به انتهای سطل بچسبد . همین عامل باعث راحتی پرسنل خدمات و تسریع در انجام وظایف محوله می گردد . فرض کنید اگر در یک اداره ۱۰۰ سطل کوچک وجود داشته باشد ، با استفاده از این کیسه ها می توان در زمان پرنسل صرفه جویی کرد .

مزایای عمده کیسه زباله پرفراژ دار – کیسه زباله لندنی:

 

**سایزهای تولیدی کیسه زباله پرفراژ دار – کیسه زباله لندنی به صورت زیر می باشد :
ردیف سایز
۱ ۶۰ * ۵۰
۲ ۷۰ * ۵۵
۳ ۸۰ * ۶۰
به دلیل لطافت و نرمی فوق العاده بالای کیسه زباله پرفراژ دار – کیسه زباله لندنی  این محصول در سطل های کوچک ادارات (کیسه زباله اداری) ، مکان های بهداشتی ، سرویس های بهداشتی و … استفاده می شود . در صورتیکه به دنبال کیسه زباله بزرگ و مقاوم با تراکم بالا می باشید می توانید از کیسه زباله چندلایه یا بند دار استفاده نمایید .

شاید این پست ها بتوانند در تصمیم گیری دقیقتر به شما کمک رسانی کند  :

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون کاربردهای نایلون و موارد مصرف آن می توانید به دانشنامه به روز سایت برندپلاست مراجعه فرمایید .

هرگونه کپی بر داری از این اثر مورد رضایت نشر دهنده نمی باشد و شرعا و قانونا غیر مجاز می باشد .

شرکت سلفون وحید پیشرو در زمینه تولید انواع سلفون ، نایلون ، نایلکس ، کیسه زباله و کیسه های امحای بیمارستانی با بیش از ۴۰ سال حسن سابقه .

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این محصولات با ما در تماس باشید

بررسی آزمون های کیسه زباله مطابق با استاندارد ملی ایران – استاندارد کیسه زباله – استاندارد ۲۰۵۷

در این پست قصد داریم به تشریح و بررسی استاندارد کیسه زباله بپردازیم . این استاندارد به شماره 2057 تنظیم شده است . با رشد تکنولوژی و افزایش پیدا کردن پسماند ، مصرف کیسه زباله نیز بیشتر می شود . از ...

اولین تولید کننده نایلون شفاف – نایلون ضخیم – بسته بندی نایلون – کیسه زباله نایلونی – تهیه شده از مواد درجه یک

یکی از ویژگی های مواد نایلونی کدر بودن ظاهر آن نسبت به سایر مواد همانند سلفون و ... می باشد . به طور کل LDPE که پایه اصلی تشکیل دهند نایلون ها می باشد،دارای برخی از ویژگیهای ذاتی می باشد ...

تولید کننده سفره شفاف با مواد اولیه ۱۰۰% نو – سفره رستورانی – سفره مخصوص تالار ها – سفره بی رنگ – کاملا بهداشتی

   کارخانه تولیدی سلفون وحید در سال 93   اقدام به تولید سفره شفاف رومیزی با نام تجاری "سفره بلور" نموده است . . یکی از مشکلات عدیده رستوران ها ، مشکل چرب شدن طلق های رومیزی ، شیشه و یا ...

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد