فروش کیسه زباله عمده – کیسه زباله ارزان – کیسه زباله بازیافتی – کیسه زباله ضخیم – کیسه زباله درجه ۲ – کیسه آشغال

کیسه های زباله عمده مشکی که به صورت دقیقتر به کیسه زباله های عادی شهرت دارند جز پرمصرف ترین نوع از کیسه زباله در بازار می باشند. تنوع رنگ و سایز در این نوع از کیسه های نایلونی طبق سفارش مشتری امکان پذیر می باشد. شرکت تولیدی سلفون وحید با بهره گیری از جدیدترین دستگاه آلات روز دنیا سهم بزرگی در تامین انواع کیسه های پسماند مراکز درمانی، شرکت های دولتی و خصوصی در سراسر ایران و کشور های همسایه از جمله عراق، گرجستان، ترکیه و افغانستان دارا می باشد.

کیسه زباله عمده
کیفیت کیسه زباله های عادی در چه حدی می باشد ؟
کیسه زباله عمده مشکی نسبت به کیسه زباله عمده چندلایه دارای تعداد کمتری در یک کیلو می باشد. معمولا شرکت های پیمانکار نیاز به کیسه زباله رنگی یا کیسه زباله عریض دارند و از کیسه زباله عمده مشکی استفاده می نمایند، در صورتیکه با مصرف کیسه زباله های بند دار یا کیسه زباله های چندلایه می توان هم لحاظ کیفی و اقتصادی انتخاب بهتری را دارا بود.
اگر بخواهیم به صورت دقیقتر به فروش کیسه زباله مشکی بپردازیم. این کیسه ها به صورت متمرکز برای صادرات مناسب هستند. برای مثال فروش کیسه زباله عمده مشکی بیشتر در کشور های جهان سوم می تواند گزینه مناسبی برای مصرف باشد. چرا که کیفیبت در این کشورها زیاد حایز اهمیت نمی باشد.

فروش کیسه زباله عمده مشکی دارای مزایای زیر می باشد :

  • دارای ضخامت بالایی می باشد
  • تعداد در هر کیلو نسبت به کیسه زباله بند دار ، کیسه زباله پرفراژدار، کیسه زباله چندلایه کمتر می باشد
  • کیسه زباله های شرکت تولیدی سلفون وحید دارای کشسانی و مقاومت خوبی می باشد
  • فروش کیسه زباله عمده مشکی در سایز های دلخواده مشتری قابل عرضه می باشد.
  • تهیه شده از مواد درجه ۲ می باشد.
  • قابلیت صادرات و رقابت با کیسه های زباله در سایر کشورها را دارا می باشد.

توجه : شرکت تولیدی سلفون وحید آماده همکاری با شرکت های فعال در حوزه تجارت بین الملل می باشد. همچنین امکان تولید انبوه محصولات متناسب با نیاز مشتریان خود را دارا می باشد. این شرکت افتخار دارد با اتکا به سابقه بیش از ۴۰ ساله خود پاسخگوی نیاز مشتریان خود در داخل و خارج از مرزهای کشور عزیزمان ایران باشد.

کارخانه سلفون وحید پیشرو در زمینه تولید انواع کیسه های نسوز و اتوکلاو بیمارستانی ،کیسه استریل بذر گیاهان ،سلفون های ۳ لایه تا عرض ۱۰۰ سانت ، نایلون ۳ لایه تا عرض ۱۵۰ سانت ، انواع کیسه های Grow Bags با بیش از ۴۰ سال حسن سابقه .

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این محصولات با ما در ارتباط باشید .

هرگونه کپی برداری از این اثر مورد رضایت نشر دهنده نمی باشد و شرعا و قانونا غیر مجاز می باشد .

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *