امروز : شنبه ۰۱ شهریور ۱۳۹۹

کیسه بذر قارچ – کیسه استریل بذر قارچ – کیسه های قارچی – تولیدی از سلفون وحید

  • ارسال شده در : ۹۹/۰۶/۰۱
  • دسته بندی : محصولات

قصد داریم در این پست به معرفی یکی از محصولات دیگر از کارخانه تولیدی سلفون وحید با نام کیسه بذر قارچ یا به اصطلاح کیسه های قارچی بپردازیم .

به منظور آماده سازی قارچ ، کشاورز می بایست بذر قارچ خود را آماده نماید . بذر قارچ که به صورت دانه های سفید می باشند به منظور آمده سازی و پاکسازی از حشرات قبل از کشت ، در کیسه استریل قارچ قرار می گیرند و اتوکلاو می شوند  .

از آنجا که فرآیند استریل بذر قارچ نیازمند کشت در محیط آزمایشگاهی می باشد معمولا کشاورزان به صورت مستقیم کیسه بذر قارچ را استفاده نمی کنند . لازم به ذکر است برخی از مزارع پرورش قارچ به دلیل شرایط متنوع از قبیل دسترسی به آزمایشگاه ها ، حجم تولید بالا و … خود اقدام به استریل کردن بذر قارچ کرده لذا می توانند به صورت مستقیم اقدام به آماده سازی و استریل کردن بذر قارچ به کمک کیسه استریل قارچ می نمایند  .

امروزه به دلیل رشد تکنولوژی و وجود دستگاه های کوچک اتوکلاو می توان فرآیند استریل کردن بذر قارچ یا اسپان ها را در محل خود سوله انجام داد و با استفاده از کیسه های قارچی این مجموعه از سوراخ شدن آن جلوگیری کرد .

کارخانه تولیدی سلفون با بیش از ۸ سال سابقه در زمینه تولید کیسه های نسوز و اتوکلاو بیمارستانی ، توانسته است با جلب رضایت مشتریان داخلی و صادراتی ، سهم بزرگی از بازار این محصول را پاسخگو باشد .

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون کاربردهای نایلون و موارد مصرف آن می توانید به دانشنامه به روز سایت برندپلاست مراجعه فرمایید .

 

هرگونه کپی بر داری از این اثر مورد رضایت نشر دهنده نمی باشد و شرعا و قانونا غیر مجاز می باشد .

شرکت سلفون وحید پیشرو در زمینه تولید انواع سلفون ، کیسه های بیمارستانی و کیسه های امحای بیمارستانی با بیش از ۴۰ سال حسن سابقه .

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این محصولات با ما در تماس باشید

بررسی آزمون های کیسه زباله مطابق با استاندارد ملی ایران – استاندارد کیسه زباله – استاندارد ۲۰۵۷

در این پست قصد داریم به تشریح و بررسی استاندارد کیسه زباله بپردازیم . این استاندارد به شماره 2057 تنظیم شده است . با رشد تکنولوژی و افزایش پیدا کردن پسماند ، مصرف کیسه زباله نیز بیشتر می شود . از ...

اولین تولید کننده نایلون شفاف – نایلون ضخیم – بسته بندی نایلون – کیسه زباله نایلونی – تهیه شده از مواد درجه یک

یکی از ویژگی های مواد نایلونی کدر بودن ظاهر آن نسبت به سایر مواد همانند سلفون و ... می باشد . به طور کل LDPE که پایه اصلی تشکیل دهند نایلون ها می باشد،دارای برخی از ویژگیهای ذاتی می باشد ...

تولید کننده سفره شفاف با مواد اولیه ۱۰۰% نو – سفره رستورانی – سفره مخصوص تالار ها – سفره بی رنگ – کاملا بهداشتی

   کارخانه تولیدی سلفون وحید در سال 93   اقدام به تولید سفره شفاف رومیزی با نام تجاری "سفره بلور" نموده است . . یکی از مشکلات عدیده رستوران ها ، مشکل چرب شدن طلق های رومیزی ، شیشه و یا ...

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

blank