تولید و فروش کیسه اتوکلاو مستقیم از کارخانه – کیسه زباله نسوز بیمارستانی – کیسه مخصوص پسماند عفونی

به کلیه پسماندهای عفونی و زیان آور ناشی از بیمارستانها،مراکز بهداشتی درمانی، آزمایشگاه های  تشخیص طبی و سایر مراکز مشابه که به دلیل بالا بودن حداقل یکی از خواص خطرناک مانند سمیت و بیماری زایی به مراقبت ویژه و مدیریت خاص نیاز دارند پسماند عفونی یا پسماند پزشکی ویژه اطلاق میگردد. اینگونه زباله های عفونی که معمولا زباله بیمارستان ها می باشند اصولا با خلط، خون، ادرار، مدفوع و ترشحات بیماران مرتبط می باشند. لذا نیازمند امحاء و ضد عفونی از طریق دستگاه های خاصی به روشهای گوناگونی چون اتوکلاو و هیدروکلاو و شیمیایی  هستند.
هر روش امحا نیازمند تجهیزات مختص به خود می باشد که از نظر کیفیت بسیار حایز اهمیت می باشد. اهمیت این موضوع در انتشار عفونت و الودگی به محیط اطراف می باشد که هر لحظه پرسنل مربوطه را درگیر خود می کند. برای مثال در روش اتوکلاو که از کیسه زباله نسوز استفاده می شود، تحمل پذیری و نوع دوخت کیسه بسیار مهم می باشد. یا در روش امحا بوسیله شیمیایی ضخامت و کشسانی و دوخت پذیری نقش اول را در کیفیت ایفا می کند.

برندپلاست، تولیدکننده انواع کیسه های پلاستیکی برای ثبت سفارش تولید و مشاوره در خصوص محصول مورد نیاز خود با کارشناسان ما در تماس باشید.

واتس آپ : ۰۹۳۳۱۲۰۲۰۷۲   -   تلفن ویژه : ۰۲۱۷۱۴۰۰۹۹۷

برای امحای این مواد در هر روش می بایست

از کیسه ها مختص به همان روش استفاده شود. در صورت انتخاب جنس های نامرغوب منجر به خسارت های جبران ناپذیری می گردد. که در ذیل به تفیکیک توضیحاتی در خصوص هر یک ارائه می نماییم.
امروزه به دلیل افزایش سرسام آور مواد اولیه، اگر از جنس بی کیفیت استفاده شود خسارت قابل توجهی متحمل مجموعه مصرف کننده می شود. کارخانه تولیدی سلفون وحید توانسته با بروزترین دستگاه آلات و بهترین مواد اولیه کالای اتوکلاوی تولید نماید که دارای ویژگی های بسیار اساسی نسبت به کالاهای مشابه خود دارد. این مجموعه به دلیل صادرات محصولات خود دارای کیفیتی جهانی بوده و امروز محصولات خود را به اقسا نقاط دنیا مانند لبنان ، عراق، صربستان، الجزایر و بلژیک صادرات می نماید.

۱ . استفاده از کیسه زباله نسوز یا کیسه اتوکلاو  :

کیسه های امحاء پسماند عفونی به روش اتوکلاو (کیسه نسوز) دارای قابلیت و مزایای زیادی چون تحمل دمای  بالای ۱۴۰درجه (نسوز)، تحمل فشار بالا، مقاومت و کشش بالا می باشد زیرا کیسه های حاوی زباله های عفونی تحت فشار (کیسه اتوکلاو) و دمای بالا در داخل دستگاه مخصوص قرار گرفته و بی خطر می شوند.

همچنین در برخی از روش های امحاء بعد از بی خطر سازی بوسیله دستگاه خردکن زباله ریز شده و سپس به درون کیسه های اتوکلاو ریخته می شود. در این روش استریل با سیستم بخار صورت میگیرد و نفوذ بخار در فرایند سترون سازی مهم است.

از موارد حائز اهمیت در این کیسه ها به دوخت کف باید اشاره نمود. زیرا کوچکترین نشتی در کیسه اتوکلاو منجر به انتشار مواد عفونی به محیط و گسترش آلودگی خظرناکی خواهد شد. لذا فروش کیسه اتوکلاو امری مسئولیت زا برای تولیدکنندگان محترم می باشد که اگر به درستی نقش آفرینی نکنند منجر به بروز خطرهای جانی برای پرسنل می شود. لازم به ذکر است که کیسه زباله نسوز این کارخانه چند لایه، دارای استحکام بالا، دو دوخت در کف کار، طلایی رنگ و  در ابعاد گوناگون تولید می گردند.

۲ .  کیسه امحاء پسماند عفونی به روش شیمیایی :

شرکت تولیدی سلفون وحید با در اختیار داشتن دستگاه های به روز دنیا اقدام به تولیدکیسه های امحاء پسماند عفونی به روش شیمیایی کرده است. در روش شیمایی عمل سترون سازی از طریق استعال ماده گندزدا به داخل کیسه های حاوی پسماند و قرار گرفتن در دستگاه صورت میگردد.
در پایان این عمل  سر کیسه های پسماند بی خطر شده بوسیله دستگاه دوخت زده شده و فرایند امحاء پایان می پذیرد.کیسه های تولید شده در این روش از لحاظ مواد اولیه و ساختار به مراتب متفاوت تر از کیسه های دیگر روشهای امحاء می باشند.
از آنجا که استعمال ماده گندزا سبب تجمع آن در انتهای کیسه میشود لذا دوخت کف این کیسه ها بسیار حانز اهمیت است. کیسه های تولیدی این کارخانه چند لایه، دارای استحکام بالا، دو دوخت در کف کار، زرد رنگ و  در ابعاد گوناگون تولید می گردند.

کارخانه سلفون وحید پیشرو در زمینه تولید انواع کیسه های نسوز و اتوکلاو بیمارستانی ،کیسه استریل بذر گیاهان ،سلفون های ۳ لایه تا عرض ۱۰۰ سانت ، نایلون ۳ لایه تا عرض ۱۵۰ سانت ، انواع کیسه های Grow Bags با بیش از ۴۰ سال حسن سابقه .

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این محصولات با ما در ارتباط باشید .

هرگونه کپی برداری از این اثر مورد رضایت نشر دهنده نمی باشد و شرعا و قانونا غیر مجاز می باشد .

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *