تولید و فروش کیسه اتوکلاو مستقیم از کارخانه – کیسه زباله نسوز بیمارستانی – کیسه مخصوص پسماند عفونی

به کلیه پسماندهای عفونی و زیان آور ناشی از بیمارستانها، مراکز بهداشتی درمانی، آزمایشگاه های تشخیص طبی و سایر مراکز مشابه که به دلیل بالا بودن حداقل یکی از خواص خطرناک مانند سمیت و بیماری زایی به مراقبت ویژه و مدیریت خاص نیاز دارند پسماند عفونی یا پسماند پزشکی ویژه اطلاق میگردد . اینگونه زباله های عفونی که معمولا زباله بیمارستان ها می باشند اصولا با خلط، خون، ادرار، مدفوع و ترشحات بیماران مرتبط می باشند . لذا نیازمند امحاء و ضد عفونی از طریق دستگاه های خاصی به روشهای گوناگونی چون اتوکلاو و هیدروکلاو و شیمیایی  هستند .
هر روش امحا نیازمند تجهیزات مختص به خود می باشد که از نظر کیفیت بسیار حایز اهمیت می باشد . اهمیت این موضوع در انتشار عفونت و الودگی به محیط اطراف می باشد که هر لحظه پرسنل مربوطه را درگیر خود می کند . برای مثال در روش اتوکلاو که از کیسه زباله نسوز استفاده می شود، تحمل پذیری و نوع دوخت کیسه بسیار مهم می باشد . یا در روش امحا بوسیله شیمیایی ضخامت و کشسانی و دوخت پذیری نقش اول را در کیفیت ایفا می کند .

برندپلاست، تولیدکننده انواع کیسه های پلاستیکی برای ثبت سفارش تولید و مشاوره در خصوص محصول مورد نیاز خود با کارشناسان ما در تماس باشید.

واتس آپ : ۰۹۳۳۱۲۰۲۰۷۲   -   تلفن ویژه : ۰۲۱۷۱۴۰۰۹۹۷

برای امحای این مواد در هر روش می بایست

از کیسه ها مختص به همان روش استفاده شود . در صورت انتخاب جنس های نامرغوب منجر به خسارت های جبران ناپذیری می گردد . که در ذیل به تفیکیک توضیحاتی در خصوص هر یک ارائه می نماییم .
امروزه به دلیل افزایش سرسام آور مواد اولیه، اگر از جنس بی کیفیت استفاده شود خسارت قابل توجهی متحمل مجموعه مصرف کننده می شود . کارخانه تولیدی سلفون وحید توانسته با بروزترین دستگاه آلات و بهترین مواد اولیه کالای اتوکلاوی تولید نماید که دارای ویژگی های بسیار اساسی نسبت به کالاهای مشابه خود دارد . این مجموعه به دلیل صادرات محصولات خود دارای کیفیتی جهانی بوده و امروز محصولات خود را به اقسا نقاط دنیا مانند لبنان ، عراق، صربستان، الجزایر و بلژیک صادرات می نماید .
کیسه های اتوکلاو تولیدی سلفون وحید تا آخرین برگه ضماننت بازگشت از خرید را دارا می باشد و با خیالی راحت و آسوده می توانید سفارش خود را در صورت مشکل دار بودن بازگشت دهید .

۱ . استفاده از کیسه زباله نسوز یا کیسه اتوکلاو  :

کیسه های امحاء پسماند عفونی به روش اتوکلاو (کیسه نسوز) دارای قابلیت و مزایای زیادی چون تحمل دمای  بالای ۱۴۰درجه (نسوز)، تحمل فشار بالا، مقاومت و کشش بالا می باشد زیرا کیسه های حاوی زباله های عفونی تحت فشار (کیسه اتوکلاو) و دمای بالا در داخل دستگاه مخصوص قرار گرفته و بی خطر می شوند .

همچنین در برخی از روش های امحاء بعد از بی خطر سازی بوسیله دستگاه خردکن زباله ریز شده و سپس به درون کیسه های اتوکلاو ریخته می شود . در این روش استریل با سیستم بخار صورت میگیرد و نفوذ بخار در فرایند سترون سازی مهم است .

از موارد حائز اهمیت در این کیسه ها به دوخت کف باید اشاره نمود . زیرا کوچکترین نشتی در کیسه اتوکلاو منجر به انتشار مواد عفونی به محیط و گسترش آلودگی خظرناکی خواهد شد  . لذا فروش کیسه اتوکلاو امری مسئولیت زا برای تولیدکنندگان محترم می باشد که اگر به درستی نقش آفرینی نکنند منجر به بروز خطرهای جانی برای پرسنل می شود . لازم به ذکر است که کیسه زباله نسوز این کارخانه چند لایه، دارای استحکام بالا، دو دوخت در کف کار، طلایی رنگ و  در ابعاد گوناگون تولید می گردند .

۲ .  کیسه امحاء پسماند عفونی به روش شیمیایی :

شرکت تولیدی سلفون وحید با در اختیار داشتن دستگاه های به روز دنیا اقدام به تولیدکیسه های امحاء پسماند عفونی به روش شیمیایی کرده است . در روش شیمایی عمل سترون سازی از طریق استعال ماده گندزدا به داخل کیسه های حاوی پسماند و قرار گرفتن در دستگاه صورت میگردد .
در پایان این عمل  سر کیسه های پسماند بی خطر شده بوسیله دستگاه دوخت زده شده و فرایند امحاء پایان می پذیرد . کیسه های تولید شده در این روش از لحاظ مواد اولیه و ساختار به مراتب متفاوت تر از کیسه های دیگر روشهای امحاء می باشند .
از آنجا که استعمال ماده گندزا سبب تجمع آن در انتهای کیسه میشود لذا دوخت کف این کیسه ها بسیار حانز اهمیت است . کیسه های تولیدی این کارخانه چند لایه، دارای استحکام بالا، دو دوخت در کف کار، زرد رنگ و  در ابعاد گوناگون تولید می گردند .

کارخانه سلفون وحید پیشرو در زمینه تولید انواع کیسه های نسوز و اتوکلاو بیمارستانی ،کیسه استریل بذر گیاهان ،سلفون های ۳ لایه تا عرض ۱۰۰ سانت ، نایلون ۳ لایه تا عرض ۱۵۰ سانت ، انواع کیسه های Grow Bags با بیش از ۴۰ سال حسن سابقه .

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این محصولات با ما در ارتباط باشید .

هرگونه کپی برداری از این اثر مورد رضایت نشر دهنده نمی باشد و شرعا و قانونا غیر مجاز می باشد .

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *