امروز : شنبه ۰۱ شهریور ۱۳۹۹

پیش بینی خوشبینانه وضعیت صنعت پلاستیک در سال ۲۰۱۷ – قسمت اول

در این مقاله قصد داریم به پیش بینی وضعیت صنعت پلاستیک در سال ۲۰۱۷ بپردازیم .

بیش از ۹۰% از مدیران حوزه پلاستیک انتظار دارند که در سال ۲۰۱۷ وضعیت تجارت صنایع پلاستیک یا پیشرفت داشته باشد یا اینکه در وضعیت کنونی پایدار باقی بماند . این پیش بینی باتوجه به گزارش اخیر منتشر شده از سوی انجمن تولید کنندگان صنایع پلاستیک یا همان (MAPP(Manufacturers Association for Plastics Processorsمیباشد.

در هفدهمین سالروز برگزاری همایش MAPP از ارزیابی وضعیت صنعت پلاستیک ، مدیران این حوزه روند پیشرفت صنعت پلاستیک را به صورت خوشبینانه ای پیش بینی کردند . اطلاعات جمع آوری شده برای گزارش از بیش از ۱۵۰ سناریوی معتبر و توسط خبرگان این حوزه جمع آوری شده است . همچنین در این گزارش محصولات مختلف پلاستیکی در سایز و کیفیت های مختلف بررسی شده است . این گزارش می تواند معیاری برای رهبران و مدیران شرکت های پلاستیکی باشد تا با استفاده از آن بتوانند کسب و کار خود با مسیری شفاف و از روی نیازسنجی بازار  تنظیم و جهت دهی کنند .

در این گزارش باتوجه به شاخص های گوناگون ، شرکت هایی با شاخص بیرونی اقتصادی توانسته اند ، به صورت منسجم تر و با قدرت بیشتری در این صنعت پیشروی کنند . متخصصین انجمن MAPP سوالات کلیدی و تعیین کننده ای را برای مطالعه وضعیت صنعت پلاستیک در سال ۲۰۱۷ طراحی کرده اند که می توان با پاسخ به این سوالات نمایی کلی از بهترین راهبرد در  صنعت پلاستیک را پیش بینی کرد .

بنا بر گزارش های رسیده ۵۸ درصد از شرکت های صنعتی در حوزه پلاستیک نسبت به سال گذشته خود ۱۸ درصد افزایش فروش داشته اند و نسبت به میانگین ۱۰ ساله خود در حدود ۴ درصد افزایش فروش را تجربه کرده اند . همچنین طبق این گزارش در بازارهای جهانی فروش در ۳ ماه چهارم سال ۲۰۱۷ رشد قابل ملاحظه ای نسبت به ۳ ماه سوم آن داشته است .

 

برای مطالعه بخش دوم این مقاله بر روی “پیش بینی خوشبینانه وضعیت صنعت پلاستیک در سال ۲۰۱۷ – قسمت دوم” کلیک کنید .

 

 

 

هرگونه کپی بر داری از این اثر مورد رضایت نشر دهنده نمی باشد و شرعا و قانونا غیر مجاز می باشد .

شرکت سلفون وحید پیشرو در زمینه تولید انواع سلفون ، نایلون ، نایلکس ، کیسه زباله و کیسه های امحای بیمارستانی با بیش از ۴۰ سال حسن سابقه .

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این محصولات با ما در تماس باشید .

بهترین گزینه برای بسته بندی نان های صنعتی – ضامن فروش ایده آل ، بسته بندی با کیفیت است

در این پست قصد داریم به معرفی کیسه مخصوص برای بسته بندی نان های صنعتی بپردازیم . اقلام خوراکی امروزه یکی از سودآور ترین صنایع موجود در دنیا می باشد که به دلیل دائمی بودن بازار آن توانسته است تولیدکنندگان بسیاری ...

بهترین گزینه برای بسته بندی پوشاک و لباس – انتخاب مناسب برای سلفون لبه چسبدار یا ترس لبه چسبدار

با پیشرفت تکنولوژی و صنعت ، هر روزه شاهد محصولات متنوع تری هستیم . از دیر باز تا کنون برای بسته بندی محصولات از اجناس مختلفی استفاده می شود تا اینکه بعد از گذشت سال 1912 میلادی و تولید صنعتی ...

بررسی آزمون های کیسه زباله مطابق با استاندارد ملی ایران – استاندارد کیسه زباله – استاندارد ۲۰۵۷

در این پست قصد داریم به تشریح و بررسی استاندارد کیسه زباله بپردازیم . این استاندارد به شماره 2057 تنظیم شده است . با رشد تکنولوژی و افزایش پیدا کردن پسماند ، مصرف کیسه زباله نیز بیشتر می شود . از ...

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

blank