امروز : شنبه ۰۱ شهریور ۱۳۹۹

LDPE چه کاربردی در صنایع پلاستیکی دارد ؟ موارد مصرف نایلون در چه مواردی می باشد ؟

قصدا داریم در این مقاله نگاهی به موارد مصرف نایلون یا همان LDPE داشته باشیم . در مقاله قبلی به معرفی ماده اصلی نایلون یا همان LDPE پرداختیم . در این مقاله به معرفی موارد مصرف این ماده پرکاربرد می پردازیم .

LDPE یا مواد مصرف نایلون ماده اصلی و اساسی در تولید رنج وسیعی از محصولات مانند ظروف پلاستکی ، بطری های بهداشتی و مصرفی ، بطری های مخصوص شستشو ، تیوب ها و کیسه های پلاستیکی می باشد . همچنین بسیاری از اقلام اساسی آزمایشگاهی به دلیل واکنش پذیری پایین این ماده می بایست از مواد مصرف نایلون تهیه شده بشوند . قالب استفاده این ماده در صنایع کیسه های پلاستیکی مانند ، کیسه های نایلونی ، کیسه زباله ، کیسه رولی ، کیسه های تبلیغاتی می باشد . از موارد دیگر می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  1.   سینی و ظروف مصرفی عمومی که در رستوران ها ، بیمارستان ها و … استفاده می شود .
  2.   استفاده در سطوحی که می بایست در برابر خوردگی مقاوم باشند . این ماده در برابر خوردگی و مواد اسیدی مقاومت بالایی دارد .
  3.   استفاده به عنوان قطعات صنعتی که نیاز به جوشکاری پلاستیک و تغییر فرم دارند .
  4.   استفاده در بخش هایی که نیازمند انعطاف در قطعات می باشند . انعطاف پذیری LDPE بسیار بالا می باشد .
  5.   استفاده به عنوان حفاظت کننده های بی صدا و نرم . به دلیل استقامت بالای مواد نایلونی می توان از این ماده در محافظ های درب استفاده نمود .
  6.   مصرف مواد نایلون به عنوان six pack rings ها (بسه بندی ۶ تایی قوطی های نوشابه یا نوشیدنی ها) .
  7.   استفاده در بسته بندی های اسپتیک برای کارتون های آب میوه و شیر و مواد مایعی که نیاز به نگهداری دارند .از LDPE به عنوان لایه ضد آب بر رویی لایه ای از آلومینیوم در داخل این جعبه ها استفاده می شود.
  8.   استفاده به عنوان بسته بندی قطعات کامپیوتری مانند هارد دیسک ها و درایورهای نوری .
  9.  مواد اولیه وسایل تفریحی در پارک ها مانند سرسره و تاپ ها .

 

 

هرگونه کپی بر داری از این اثر مورد رضایت نشر دهنده نمی باشد و شرعا و قانونا غیر مجاز می باشد .

شرکت سلفون وحید پیشرو در زمینه تولید انواع سلفون ، نایلون ، نایلکس ، کیسه زباله و کیسه های امحای بیمارستانی با بیش از ۴۰ سال حسن سابقه .

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این محصولات با ما در تماس باشید .

بهترین گزینه برای بسته بندی نان های صنعتی – ضامن فروش ایده آل ، بسته بندی با کیفیت است

در این پست قصد داریم به معرفی کیسه مخصوص برای بسته بندی نان های صنعتی بپردازیم . اقلام خوراکی امروزه یکی از سودآور ترین صنایع موجود در دنیا می باشد که به دلیل دائمی بودن بازار آن توانسته است تولیدکنندگان بسیاری ...

بهترین گزینه برای بسته بندی پوشاک و لباس – انتخاب مناسب برای سلفون لبه چسبدار یا ترس لبه چسبدار

با پیشرفت تکنولوژی و صنعت ، هر روزه شاهد محصولات متنوع تری هستیم . از دیر باز تا کنون برای بسته بندی محصولات از اجناس مختلفی استفاده می شود تا اینکه بعد از گذشت سال 1912 میلادی و تولید صنعتی ...

بررسی آزمون های کیسه زباله مطابق با استاندارد ملی ایران – استاندارد کیسه زباله – استاندارد ۲۰۵۷

در این پست قصد داریم به تشریح و بررسی استاندارد کیسه زباله بپردازیم . این استاندارد به شماره 2057 تنظیم شده است . با رشد تکنولوژی و افزایش پیدا کردن پسماند ، مصرف کیسه زباله نیز بیشتر می شود . از ...

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

blank