امروز : پنج شنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۸

بررسی آزمون های کیسه زباله مطابق با استاندارد ملی ایران – استاندارد کیسه زباله – استاندارد ۲۰۵۷

در این پست قصد داریم به تشریح و بررسی استاندارد کیسه زباله بپردازیم . این استاندارد به شماره ۲۰۵۷ تنظیم شده است .

با رشد تکنولوژی و افزایش پیدا کردن پسماند ، مصرف کیسه زباله نیز بیشتر می شود . از آنجاییکه این کیسه ها با زباله پر می شود ، برخی از تولید کنندگان در کیفیت این کیسه ها دقت لازم را نداشته و سبب تولید جنسی نامرغوب یا بعضا بلااستفاده می شوند !

تولید کالای مطابق با استاندارد از ۲ جنبه قابل توجه می باشد . در نگاه اول اگر تولید کننده ای مطابق با استاندارد کالای خود را تولید نماید ، می تواند به صورت شفاف و دقیق قیمت نهایی کالای خود را بازگو کند . متاسفانه امروزه در بازار های پلاستیک هر تولید کننده ای ترکیب مواد مختص به خود را دارد و این ترکیب مواد در قیمت نهایی محصول بسیار موثر است . تا جایی که به محض اینکه مشتریان از قیمت ها گله می کنند ، برخی از تولیدکنندگان با تغییر ترکیبات خود اقدام به کاهش قیمت و تولید جنسی نامرغوب تر می کنند !! این گونه کارها برای خود تولید کنندگان نیز کاری سخت و نامعقول می باشد ، چرا که سبب افزایش ضایعات آنها می گردد .

در نگاه دوم اگر کالایی مطابق با استاندارد تولید شود ، مشتریان نمی توانند با توجه به نظرات شخصی خودشان  در ارتباط با کیسه های زباله استاندارد تعیین نمایند . به تجربه دیده شده که هر شرکت یا سازمان برای تست کیسه زباله از آزمایش های کاملا ناشیانه ای استفاده می کنند که نتیجه آن برچسب بی کیفیت زدن به جنس می باشد ! برای مثال برخی از بیمارستان ها با یک جسم تیز به دوخت کیسه ها فشار می آورند یا اینکه اقدام به تحمیل فشار زیاد به کیسه زباله می کنند که نتیجه آن پاره شدن کیسه ها می باشد . در صورتیکه اگر مشتریان آزمایشات خود را بر طبق مصوبات استاندارد ملی انجام دهند دیگر این اختلاف نظرها پیرامون کیفیت کیسه زباله رخ نمی دهد .

موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران یکی از زیر مجموعه های موسسه استاندارد می باشد که بر طبق قانون و مصوبات شورای عالی استاندارد،می بایست نسبت به استانداردسازی محصولات صنعتی و تولیدی در کشور اقدام نماید که یکی از این وظایف استاندارد کیسه زباله می باشد . اهداف این موسسه عبارت است از :

لازم به ذکر است از آنجایی که موسسه استاندارد ملی جمهوری اسلامی ایران جزو اعضای سازمان بین المللی استاندارد می باشد ، در وظایف خود ، از بروزترین پیشرفت های دنیا در حوزه صنعت استفاده می کند .

برای مشاهده برگه آزمایش کنترل کیفیت مربوط به استاندارد کیسه زباله می توانید کاتالوگ زیر را مشاهده نمایید :

دریافت فایل

 

شاید این پست ها بتواند در تصمیم گیری دقیق تر به شما کمک کند :

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون کاربردهای نایلون و موارد مصرف آن می توانید به دانشنامه به روز سایت برندپلاست مراجعه فرمایید .

هرگونه کپی بر داری از این اثر مورد رضایت نشر دهنده نمی باشد و شرعا و قانونا غیر مجاز می باشد .

شرکت سلفون وحید پیشرو در زمینه تولید انواع سلفون ، نایلون ، نایلکس ، کیسه زباله و کیسه های امحای بیمارستانی با بیش از ۴۰ سال حسن سابقه .

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این محصولات با ما در تماس باشید .

بهترین گزینه برای بسته بندی نان های صنعتی – ضامن فروش ایده آل ، بسته بندی با کیفیت است

در این پست قصد داریم به معرفی کیسه مخصوص برای بسته بندی نان های صنعتی بپردازیم . اقلام خوراکی امروزه یکی از سودآور ترین صنایع موجود در دنیا می باشد که به دلیل دائمی بودن بازار آن توانسته است تولیدکنندگان بسیاری ...

بهترین گزینه برای بسته بندی پوشاک و لباس – انتخاب مناسب برای سلفون لبه چسبدار یا ترس لبه چسبدار

با پیشرفت تکنولوژی و صنعت ، هر روزه شاهد محصولات متنوع تری هستیم . از دیر باز تا کنون برای بسته بندی محصولات از اجناس مختلفی استفاده می شود تا اینکه بعد از گذشت سال 1912 میلادی و تولید صنعتی ...

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد